Kurs Creatora w Mesmetric

Kurs Creatora w Mesmetric

  • Autor: bm
  • 24 paź 2016 08:29 (aktualizacja: 24 paź 2016 14:46)

Spotkanie projektantów w showroomie Mesmetric

W warszawskim showroomie Mesmetric odbyło się w październiku szkolenie dla projektantów wnętrz i architektów. Było ono okazją nie tylko do poszerzenia wiedzy, ale też obejrzenia ciekawych elementów wyposażenia wnętrz zgromadzonych w showroomie.

Uczestniczki kursów projektowania wnętrz organizowanych przez Szkoleniową Placówkę Oświatową Creator spotkały się z Heleną Raczyńską-Pachut, współwłaścicielką Mesmetric – galerii oferujących design na najwyższym światowym poziomie. Wydarzenie to odbyło się na początku października 2016 r. w ramach zajęć fakultatywnych Creatora.

Wizyta w warszawskim atelier, mieszczącym się przy Burakowskiej 5/7, była okazją do zapoznania się ze zgromadzonymi tu przedmiotami oraz możliwościami, jakie stwarza architektom i projektantom wnętrz współpraca z Mesmetric. Helena Raczyńska-Pachut opowiadała o misji firmy, historii, jej działalności oraz zgromadzonych tu meblach, wzornictwie, sztuce i wyjątkowych przedmiotach znanych światowych i polskich marek. Uczestniczki miały także okazję poznać funkcjonalność strony internetowej Mesmetric, która nie tylko jest platformą do wygodnych zakupów online, ale przede wszystkim przydatnym narzędziem dla projektantów wnętrz i pasjonatów designu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ