PARTNER PORTALU
Sofa Mjuk z oferty startupu noo.ma. Fot. noo.ma

Sofa Mjuk z oferty startupu noo.ma. Fot. noo.ma

  • Autor: mg
  • 19 kwi 2018 08:47 (aktualizacja: 19 kwi 2018 12:59)

Startup wprowadza na rynek aplikację meblarską

Startup noo.ma opracował aplikację umożliwiającą dopasowanie mebli do każdej przestrzeni. To kolejne rozwiązanie wykorzystujące technologię rozszerzonej rzeczywistości, które w ostatnim czasie pojawiło się na polskim rynku.

To proste. Robimy meble. Wierzymy, że przestrzeń, którą się otaczamy, ma na nas olbrzymi wpływ i kształtuje sposób, w jaki postrzegamy świat - mówi Cyprian Bieniarz, COO & Co-founder startupu noo.ma, który nie tylko opracował użyteczną aplikację, ale też zajmuje się produkcją mebli. W jego ofercie znajdują się między innymi komody, stoliki kawowe, pufy, łóżka, ławki, fotele, regały czy sofy.

Sprawdzamy jakość drewna, tkanin i metalu, z których powstają nasze produkty. Wszystkie meble powstają ręcznie, na indywidualne zamówienie - podkreśla Cyprian Bieniarz.

Aplikacja noo.ma oferuje ponad 600 konfiguracji produktów, które można dopasować do dowolnej przestrzeni, używając technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Włącz aplikację, wybierz produkt, spersonalizuj go dowolnie i przekonaj się jak będzie wyglądać we wnętrzu. Koniec z godzinami rozważań „czy będzie pasować?” i zastanawianiem się „czy się zmieści?”. Używając tylko twojego telefonu, możesz symulować ustawianie produktów w realnym otoczeniu, w skali 1:1 - wyjaśnia działanie aplikacji Cyprian Bieniarz.

Aplikacja została stworzona we współpracy z poznańskim software house - CodeAddict.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ