Biznesmeblowy.pl

Fot. Luminosfera

Światło w roli głównej – fotorelacja ze spotkania

  • Autor: bm
  • 30 lis 2015 11:21

Trzy marki oświetleniowe zaprezentowały się podczas spotkania w warszawskim salonie Luminosfera, które odbyło się 24 listopada. Uczestniczyli w nim między innymi architekci i projektanci, a także goście z zagranicy – przedstawiciele prezentowanych firm.

W salonie Luminosfera architekci i projektanci uczestniczyli w prezentacji Havells Sylvania Group i należących do niej marek oświetleniowych: Concord, Lumiance i Sylvania. Spotkanie uświetniła obecność gości zagranicznych, byli to: Neil Solanki, Product Manager Concord
Havells Sylvania
 i
Nick Clark, 
International BD Director (International Business Development Director) 
Havells-Sylvania. Ze strony krajowego oddziału firmę reprezentowali: Piotr Malinowski (Country Manager), Krzysztof Mielnik (Area Sales Manager), Piotr Domański (Area Sales Manager).

Concord to jedna z najbardziej renomowanych marek oświetlenia architektonicznego i ekspozycyjnego na świecie. Koncentruje się mocno na spełnianiu potrzeb architektów, projektantów wnętrz i oświetlenia. Produkty marki są znane od ponad 40.

Powstała w 1934 roku marka Lumiance swoją nazwę zawdzięcza połączeniu dwóch francuskich słów "luminaire" (lampa) i "ambiance" (wnętrze). Lampy Lumiance są znane z trwałości, bezpieczeństwa, jakości, łatwości instalacji, funkcjonalności oraz ciekawego wzornictwa. te zalety niejednokrotnie nagradzano międzynarodowymi nagrodami wzorniczymi. Obecnie jej oferta to ponad 800 produktów.

Marka Sylvania to jeden z największych producentów oświetlenia na świecie. Lampy Sylvania adresowane są przede wszystkim do wnętrz kontraktowych: biur, szkół, hoteli, obiektów kulturalnych i zakładów przemysłowych. Wyróżniają je konkurencyjne ceny, atrakcyjne dla inwestorów. Podobnie jak w wypadku pozostałych marek w portfolio Havells Sylvania, wszystkie produkty podlegają rygorystycznym testom i spełniają międzynarodowe standardy takie jak CE czy bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Sylvania oferuje oświetlenie wewnętrzne, zewnętrzne, włączniki i źródła światła.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce