Wystawa Modern design trends 2017. Fot. Mariusz Golak

Wystawa Modern design trends 2017. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 21 wrz 2016 09:43 (aktualizacja: 22 wrz 2016 09:34)

Trendy meblarskie na najbliższy sezon

"Modern design trends 2017" – pod takim własnie tytułem odbyły się wystawa i forum poświęcone najnowszym tendencjom w projektowaniu mebli oraz aktualnym i przyszłym preferencjom kolorystycznym i materiałowym. Wydarzenie towarzyszyło tegorocznym targom "Drema" w Poznaniu.

W ramach wystawy "Modern design trends 2017", która znajdowała się w Pawilonie 3A, można było
zobaczyć nowości przygotowane przez wiodące marki dostarczające rozwiązania i materiały dla przemysłu meblarskiego. Partnerami wystawy z zakresu tkanin obiciowych były firmy Davis, Pik, Ridex, Toptextil i Italvelluti. Natomiast najnowsze dekory zaprezentowały Schattdecor i Egger.

Z kolei na forum złożyły się liczne prelekcje i szkolenia. Prowadził je specjalista od visual merchandisingu i nowoczesnych technik zwiększania sprzedaży, Marek Borowiński. Uczestnicy jego prezentacji mogli dowiedzieć się, jak prezentują się trendy na rok 2017 oraz jak dobrać wzór, kolor i strukturę tkaniny, skór i innych materiałów do bryły mebla. Podczas forum można było także dowiedzieć się, jak powstają trendy Schattdecor. Przegląd nowych możliwości w designie z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i struktur przedstawiła również firma Egger.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ