Fot. Dariusz Ludwicki

Fot. Dariusz Ludwicki

  • Autor: bm
  • 14 lis 2016 13:21 (aktualizacja: 15 lis 2016 10:22)

Wieczór z designem w showroomie Euforma

Prezentacja nowości marki Noti, rozmowy o najnowszych trendach w aranżowaniu przestrzeni biurowej, premiera nowej marki TRE, której twórcą jest Tomek Rygalik... 8 listopada showroom Euforma oficjalnie zaprosił do swoich wnętrz architektów, projektantów oraz przedstawicieli mediów.

Pierwszy showroom sygnowany marką Euforma powstał w Bydgoszczy. Po roku działalności właściciele podjęli decyzję o stworzeniu drugiej takiej przestrzeni, ale tym razem w Warszawie. 

„Już pierwszy tydzień działalności Euformy w Warszawie pokazał nam, że to był dobry krok. Codziennie odwiedzają nas nie tylko klienci, ale również architekci i projektanci wnętrz. Jest to dla nas bardzo dobry znak. Widzimy, że jest zapotrzebowanie na takie miejsca jak nasze, wpasowaliśmy się z naszą ofertą w potrzeby klientów” - mówi współwłaściciel Euformy, Rafał Krukowski.

Showroom w Warszawie to ponad 150 m2 przestrzeni w której znajdziemy najciekawsze wzorniczo, polskie projekty. 8 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie showroomu. Tego wieczoru zaprezentowanych zostało kilka nowości oraz swoją premierę miała marka TRE.

Euforma w swojej ofercie posiada również meble oraz oświetlenie dedykowane powierzchniom biurowym. I to właśnie o trendach w biurach mówili: Małgorzata Szczepańska (redaktor naczelna Elle Decoration) oraz Tomek Rygalik. Prezentowano między innymi nowości prosto z targów Orgatec 2016.

Euforma to również miejsce dla małych marek, które dopiero wchodzą na rynek. Taka jest właśnie marka TRE. Pomysłodawcą konceptu jest Tomek Rygalik, któremu zależało na stworzeniu kolekcji produktów przemyślanych. Unikalne, ale zarazem proste formy, oparte na solidnym koncepcyjnym fundamencie - takie są produkty marki TRE, która jest już dostępna w ofercie showroomu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ