Biurko rosnące LW39.

Biurko rosnące LW39.

  • Autor: Redakcja
  • 11 gru 2018 12:22 (aktualizacja: 11 gru 2018 12:25)

Biurko rosnące LW39

To gama produktów oparta na sprawdzonej, opatentowanej konstrukcji. Biurko LW39 przeznaczone jest dla każdego w każdym wieku.

Zalety produktu:

- 20 stopniowa regulacja wysokości;
- dostosowana wysokości biurka regulowanego do wzrostu każdego użytkownika celem zachowania prawidłowej postawy;
- wybór modelu z ustawieniem półek po lewej lub prawej stronie;
- możliwość własnej aranżacji wnętrza;
- duży wybór kolorów płyt;
- dostosowanie wymiaru biurka (długości, szerokości) do własnych potrzeb;
- wybór systemu zamykania i otwierania szuflad;
- wybór koloru i rodzaju uchwytów;
- wysoki standard wykonania i dbałość o szczegóły;
- prosty sposób składania i rozkładania biurka;
- produkt polski.

Biurko regulowane LW39 posiada regulacją wysokości w 20 różnych ustawieniach. Dopasowane jest zarówno do wzrostu 3-latka, jak i dorosłej osoby, a także osób niepełnosprawnych. Biurko równie dobrze można stosować w domu i biurze. Biurko wyposażone jest w półkę i dwie szuflady (piórnikową i użytkową). Sposób montażu szuflad zależy od tego, czy użytkownik jest lewo czy prawo ręczny. Można wtedy wybrać, z której strony będą umieszczone i montowane szuflady. Szuflady głębokie i długie. Szuflada w biurku jest zbudowana w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki temu można schować do niej wszystkie książki, zeszyty, a nawet blok A3. Takie wymiarowanie dotyczy każdego biurka, którego wymiary nie będą mniejsze niż 60 cm głębokości i 110 cm długości. Biurka mniejsze będą mieć szufladę pomniejszoną do formatu A4 – wielkości małego bloku rysunkowego. Szufladę można także wyposażyć w cichy domyk, który zapewni większy komfort użytkowania. Szuflada piórnikowa płytka pozwala na przechowywanie wszelkich kredek, linijek i innych przedmiotów użytkowych. Do dyspozycji są uchwyty w kolorze chrom, satyna oraz mat. Z myślą o młodszych dzieciach oferta została rozszerzona o gałki gumowane – bezpieczne. Szufladę można zamówić z systemem bezuchwytowym. Mocowany jest wówczas system typu push to open. Pozwala on na otwieranie szuflady przez delikatne dotknięcie frontu.

Regulacja wysokości – ważne dla postawy

Wysokość biurka można dopasować do wzrostu każdego użytkownika. Dla ułatwienia ustawienia można posłużyć się tabelą ustawień – opracowanie własne. Biurko dla dzieci o 20-stopniowej regulacji wysokości, w zakresie od 51,8 do78,8 cm. Biurko może być już stosowane przez użytkowników w wieku od 3 lat. Regulacja wysokości biurka całkowicie odmienia sposób siedzenia użytkownika przy biurku. Odpowiednie ustawienie wysokości biurka pozwala na zachowanie prawidłowej postawy oraz wyklucza urazy wynikające z długotrwałego siedzenia przy biurku o nieodpowiedniej wysokości. Dotyczy to zarówno dzieci w szkole czy w domu, jak i pracowników w biurach. Materiał jest wytrzymały na zwiększone użytkowanie. Materiałem stosowanym do produkcji oferowanego biurka jest płyta wiórowa melaminowana o zwiększonej gęstości, zapewniająca trwałość i gładkość powierzchni roboczej biurek. Biurka wykonane zgodnie z wymaganiami normy EN 14322. Płyty posiadają atest higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1. Materiał ten charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałości mechaniczną.