Diplos: kolekcja, która łączy laminaty HPL z uszlachetnionymi płytami wiórowymi/Abet Laminati. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Diplos: kolekcja, która łączy laminaty HPL z uszlachetnionymi płytami wiórowymi/Abet Laminati. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 19 gru 2019 09:01 (aktualizacja: 19 gru 2019 15:34)

Diplos: kolekcja łącząca laminaty HPL z uszlachetnionymi płytami wiórowymi/Abet Laminati

Diplos jest owocem współpracy Abet Laminati i Saib, włoskich producentów paneli dekoracyjnych. Jest to wspólnie stworzona kolekcja laminatów HPL i płyty melaminowanej zharmonizowana w zakresie dekoracji i struktur powierzchni. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu: Diplos: kolekcja, która łączy laminaty HPL z uszlachetnionymi płytami wiórowymi
Kategoria: Materiały do uszlachetniania płyt
Opis produktu: Kolekcja Diplos łączy jakość i wytrzymałość laminatu HPL i innowacyjnej płyty wiórowej melaminowanej oraz obrzeża ABS.  Oprócz cech powierzchni kolekcja wyróżnia się szeroką gamą dekorów.

India, Agave, Montale, Fenice, Cadaques i Orage – to tylko niektóre z nowych i współczesnych dekoracji, które zawarto w katalogu Diplos. Wzory kolekcji Diplos wzmocniono wyrafinowanymi strukturami powierzchni takimi jak głęboki Root, innowacyjna Aquarama, klasyczna Dharma, imitujący kamień Climb, czy głęboko matowy Papier.

Diplos to kombinacja chromatycznych, innowacyjnych powierzchni, synteza stylowych materiałów, które tworzą kompletne rozwiązanie. To synonim wysokiej jakości, 100% Made in Italy.

Zastosowanie: meble kuchenne, łazienkowe, sklepowe, biurowe, panele ścienne, blaty itp. w obiektach prywatnych i komercyjnych.

Od kiedy na rynku: lipiec 2019
Cena produktu: od 88 PLN/m2 netto
Gwarancja produktu: nie dotyczy
Pogwarancja: nie dotyczy
Dostępność na rynku: wybrane wzory dostępne z magazynu w Warszawie
Dokumentacja: EN 438, EN 14323, FSC, atest higieniczny

Kolekcja dekorów Diplos

Broszura dekorów Diplos

Abet Laminati Polska Sp. z o.o.
Ul. Sochaczewska 32, 01-327 Warszawa
tel./fax: 22 666 10 40/666 03 40
joanna@abetlaminati.pl
www.abetlaminati.pl