Garderoba Smart. Fot. GTV

Garderoba Smart. Fot. GTV

  • Autor: Redakcja
  • 27 lis 2018 12:55

Garderoba "Smart"

System garderoby SMART opiera się na modułowych elementach składających się z koszy do szaf, wieszaków na spodnie, szuflad na obuwie oraz wieszaków na paski i krawaty.

Garderoba to wyjątkowe miejsce, które wyznacza porządek i kondycję ubrań. Umiejscowienie jej w mieszkaniu zależy od wielu czynników, dlatego firma przygotowała ofertę garderoby SMART, który opiera się na modułowych elementach składających się z koszy do szaf, wieszaków na spodnie, szuflad na obuwie oraz wieszaków na paski i krawaty.

Wszystkie akcesoria dostępne są w różnych wymiarach (600, 700, 800, 900 mm szerokości), aby użytkownik mógł dowolnie skonfigurować wymarzoną garderobę. Wybrane modele tego praktycznego rozwiązania dostępne są na prowadnicy kulkowej ze spowalniaczem. Kluczowe cechy garderoby SMART: Bazą garderoby jest podwójny drut montażowy, jednakowy w każdym module. Wszelkie elementy montażowe są kompatybilne z całym systemem. Obudowy mają możliwość zastosowania, aż 8 rodzajów prowadnic kulkowych, od standardowych po prowadnice z samo dociągiem lub cichym domykiem. Garderoba Smart ma możliwość regulacji szerokości +/-4mm.

Na polskim rynku od: Czerwiec 2018

Okres gwarancji: 2 lata