Kolekcja akcesoriów łazienkowych Mokko/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Mokko/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 11 gru 2019 09:42 (aktualizacja: 11 gru 2019 09:48)

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Mokko/Deante

Akcesoria Deante Mokko to biżuteria dla wnętrza. Podkreślają styl, nadają aranżacji spójność i niepowtarzalny wyraz. Satynowoczarne dodatki MOKKO NERO dodają łazience charakteru i efektownie harmonizują z czarną armaturą i innymi modnymi elementami.  Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja akcesoriów łazienkowych Mokko
Kategoria: Meble do łazienki

Opis produktu: Akcesoria Deante Mokko świetnie odnajdują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym. Matowobiałe dodatki MOKKO BIANCO dobrze komponują się z białą ceramiką i chromowaną lub białą armaturą. Ich naturalnym środowiskiem są wnętrza jasne, minimalistyczne i skandynawskie. W kolekcji znajdziemy dwadzieścia produktów: dwa relingi do wieszania ręczników (30 i 60 cm), dwa uchwyty na papier toaletowy (prosty i z półką), dwa haczyki na ręcznik lub szlafrok (pojedynczy i podwójny), mydelniczka ścienna, półka ścienna, dwie półki do zawieszenia na szybie kabiny, a każdy z tych produktów w białym lub czarnym wykończeniu do wyboru. W procesie projektowania kolekcji Mokko nadrzędną wartością była dla nas trwałość, minimalistyczny design i ergonomia korzystania. Dlatego akcesoria wykonane są z odpornej, malowanej proszkowo stali, o grubości 2 lub 2,5 mm. Ich ogromną przewagą jest wysoka jakość wykonania i staranne wykończenie. Każdy z produktów jest przemyślany i wyposażony w praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie. W uchwycie na papier jest to praktyczna półka, na której można postawić pachnący odświeżacz, ale zdecydowana większość użytkowników odłoży tam telefon komórkowy ;) Półki oraz mydelniczka są wyposażone w otwory odprowadzające wodę. Z kolei półki wieszane na krawędzi kabiny mają silikonowe listwy i odbojniki w miejscach styku ze szkłem.

Wszystkie elementy kolekcji są łatwe do zamontowania, w zestawie znajdują się śruby wykonane ze stali nierdzewnej, kołki i klucz imbusowy (poza półkami na kabiny, które nie wymagają montażu). Kolekcja Mokko to także wybór ekologiczny. Solidność wykonania powoduje, że akcesoria będą służyć przez długi czas, nie staną się nigdy kolejnym plastikowym śmieciem. Stal jest materiałem długowiecznym, wykonane z niej dodatki mogą służyć latami. Stalowe powierzchnie łatwo się odnawia, można je np. przemalować. Nie wyrzucajmy – odnawiajmy. To hasło towarzyszy nam od samego początku procesu tworzenia produktu. W ten sposób możemy wydłużyć życie sprzętów o kolejne lata, na czym zyska nie tylko nasz budżet, ale i cała planeta. Przy produkcji akcesoriów Mokko mamy też bardzo mały odpad, czyli maksymalnie wykorzystujemy dostępny surowiec. Nawet zastosowane przez nas opakowania są ekologiczne, wykonane z produktów pochodzących ze źródeł odnawialnych i w całości nadają się do recyklingu, co jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Zapomnij o tanich błyskotkach, przyszedł czas na szlachetność stali! Projekt: Katarzyna Łogwinienko i Michał Łój. Akcesoria Mokko są projektowane i produkowane w Polsce.

Od kiedy na rynku: listopad 2019
Cena produktu: od 24,30 zł
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: Pełna, na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: Pełna, w sklepach stacjonarnych i internetowych
Dokumentacja: Zgodne z normami PN-EN, atest NIZP-PZH, opakowania z certyfikatem RESY wskazującym, że zostały wytworzone z papieru i tektury odpowiednich do recyklingu.

DEANTE ANTCZAK Sp.j.
Al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
tel. 42 638 30 10
deante@deante.pl
www.deante.pl