Kolekcja Bergen.

Kolekcja Bergen.

  • Autor: Redakcja
  • 10 gru 2018 11:18 (aktualizacja: 10 gru 2018 11:20)

Kolekcja „Bergen”

Meble „Bergen” to kompozycja dobrego smaku i funkcjonalnych rozwiązań, które zapewniają zróżnicowane moduły przeznaczone do indywidualnej konfiguracji. Kolekcja doskonale współgra ze stylem współczesnym, idealnie łącząc go z nutą klasyki. System utrzymany w ciepłym kolorze drewna zachwyci miłośników ciepłych i eleganckich aranżacji.

Stylistyka kolekcji bazuje na tradycji i ciepłym kolorze drewna modrzew sibiu złoty. Meble utrzymane w ryzach prostych form mają subtelne zdobienia i wysokie nóżki, które nadają im niepowtarzalny charakter. Delikatne nacięcia boków nieco przełamują sztywne ramy kolekcji, przyciągając wzrok. Dopełnieniem całości są subtelne punktowe uchwyty, które pełnią rolę biżuterii i zapewniają wygodny dostęp do szafek i szuflad.

Meble „Bergen” to niebagatelny styl, który został wzbogacony gamą funkcjonalnych rozwiązań. Najwyższą wygodę korzystania z mebli zapewniają markowe akcesoria – zawiasy i prowadnice szuflad z systemem cichego domykania frontów, które całkowicie likwidują problem uciążliwego trzaskania drzwiczek podczas ich zamykania. Dostępne w standardowym wyposażeniu witryn energooszczędne oświetlenie LED pozwala na efektowną ekspozycję przedmiotów, zwiększa funkcjonalność wnętrza po zmroku i stwarza niepowtarzalny klimat. Z kolei mocne szkło hartowane dba o bezpieczeństwo domowników.