Kolekcja konsol łazienkowych z blatem i umywalką/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Kolekcja konsol łazienkowych z blatem i umywalką/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 11 gru 2019 10:25 (aktualizacja: 15 gru 2019 17:43)

Kolekcja konsol łazienkowych z blatem i umywalką/Deante

Konsola z umywalką Deante to ciekawe i wygodne rozwiązanie do łazienki, które pod wieloma względami przewyższa tradycyjną szafkę. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja konsol łazienkowych z blatem i umywalką
Kategoria: Meble do łazienki
Opis produktu: Konsola jest nie tylko bardzo praktyczna, trwała, ale też dodaje pomieszczeniu charakteru. Łatwo ją połączyć z innymi meblami łazienkowymi, bo wdzięcznie dopasowuje się do każdej aranżacji. Jest fabrycznie złożona i można ją wstawić do łazienki od razu po rozpakowaniu.  Konstrukcja konsoli podumywalkowych pozwala na wykorzystanie naprawdę trwałych materiałów, które są odporne na wieloletnie użytkowanie. W konsolach marki Deante użyta jest wytrzymała stal, a jej wykończenie w kolorze czarnej satyny jest eleganckie i odporne na ścieranie. Gładkie powierzchnie są także łatwe do utrzymania w czystości. To bardzo ważne w przypadku mebla, który często będzie narażony na zachlapanie oraz codzienne, intensywne użytkowanie. Surowość spawanej stali została przełamana drewnem i śnieżnobiałą ceramiką. Jest to połączenie, które spodoba się zarówno miłośnikom klasyki, jak i fanom nowoczesnego designu. Ciepły kolor dębu wprowadza do łazienki delikatny, naturalny akcent, który doskonale komponuje się z płytkami, a nawet z surowym betonem. Piękno drewnianego blatu najlepiej wyeksponujemy stawiając na nim ceramiczną umywalkę nablatową. W kolekcji znajdziemy 10 wariantów konsoli z blatem i umywalką do wyboru: 5 modeli umywalek o różnych kształtach, dostępnych w komplecie z konsolą wiszącą lub wyposażoną w nóżki. Konsole dostępne w ofercie marki Deante to meble z charakterem, które są projektowane i produkowane w całości w Polsce. Zostały zaprojektowane przez Michała Łoja. Projektant, w przeszłości oddany branży zbrojeniowej i automotive, obecnie swoje fascynacje high-tech i futuryzmem przenosi na grunt branży wnętrzarskiej i produktów codziennego użytku.

Od kiedy na rynku: 2019
Cena produktu: 2649 zł
Gwarancja produktu: 10 lat
Pogwarancja: Na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: W najlepszych salonach łazienkowych w Polsce i na świecie
Dokumentacja: Zgodne z normami PN-EN, atest NIZP-PZH
Nagrody,opinie,rekomend.: Nagrodzone zostały wcześniejsze modele konsol Deante, pochodzące z tej samej rodziny. Konsola stojąca bez blatu zakwalifikowała się do finału konkursu Dobry Wzór 2018, konsola z szufladą otrzymała tytuł Produktu Roku w konkursie Meble Plus 2019.

DEANTE ANTCZAK Sp.j.
Al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
tel. 42 638 30 10
deante@deante.pl
www.deante.pl