Kolekcja mebli modułowych Carmen/Wajnert Meble. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Kolekcja mebli modułowych Carmen/Wajnert Meble. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 10 gru 2019 13:04 (aktualizacja: 10 gru 2019 13:45)

Kolekcja mebli modułowych Carmen/Wajnert Meble

Zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi, urzeka swoim unikalnym wyglądem i niebanalnymi designem. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu: Carmen - kolekcja mebli modułowych
Kategoria: meble tapicerowane do salonu
Opis produktu: Carmen to niezwykła kolekcja – łączy w sobie wszystko to, co najlepsze. Piękno, klasę, charakter i wyjątkową funkcjonalność. Zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi, urzeka swoim unikalnym wyglądem i niebanalnymi designem. Kolekcja składa się z funkcjonalnych modułów, pozwalających na kreację własnej przestrzeni wypoczynkowej. Z pewnością nie można odmówić jej wyrazistego charakteru, ale trzeba również przyznać, że doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni – zarówno tej nowoczesnej, jak i tej trochę bardziej tradycyjnej.

Wyjątkowe dopasowanie kolekcji zapewnia sterowana za pomocą sensorów dotykowych, praktyczna funkcja wysuwu siedziska, umożliwiająca wysuw siedziska do określonej, potrzebnej dla nas szerokości. To rozwiązanie wyjątkowo wygodne. Bez wstawania z sofy można dopasować wielkość i wygodę do swoich potrzeb i potrzeby chwili. Każdy element kolekcji dopracowany jest w najmniejszym szczególe. Dbałość o elementy, takie jak przeszycia z wciągami na siedzisku i oparciu czy elegancka noga to wyraz szacunku dla osób, które od życia oczekują czegoś więcej. Kolekcja CARMEN jest doskonałym wyborem dla każdego. Świetnie się na niej czyta, wybornie spędza się na niej czas ze znajomymi i odpoczywa po ciężkim dniu w pracy czy... po prostu śpi. Praktyczna funkcja wysuwu pozwala w kilka sekund zmienić ją w wyjątkowo wygodną powierzchnię do spania, z którego wygonić Was nie będzie w stanie nawet najgłośniejszy budzik. Z kolekcją Carmen każdy dzień może być i z pewnością będzie szczególny.

Od kiedy na rynku: 2019
Cena produktu: uzależniona od wyboru konfiguracji mebla oraz wyboru tkaniny
Gwarancja produktu: 24 miesiące
Pogwarancja: firma zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną
Dostępność na rynku: w salonach meblowych w kraju

WAJNERT MEBLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kolejowa 67, 56-513 Międzybórz
tel. 62 59 96 710
info@wajnert.com.pl
www.wajnert.com.pl