Kolekcja mebli modułowych Tango/Wajnert Meble. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus  Produkt 2020

Kolekcja mebli modułowych Tango/Wajnert Meble. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus Produkt 2020

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 10 gru 2019 13:20 (aktualizacja: 10 gru 2019 13:45)

Kolekcja mebli modułowych Tango/Wajnert Meble

Kolekcja mebli wypoczynkowych Tango składa się z funkcjonalnych modułów, które można ustawiać, zestawiać, przystawiać i przestawiać do woli. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu:  Tango - kolekcja mebli modułowych
Kategoria: meble tapicerowane do salonu
Opis produktu: Tango to harmonijne połączenie nowoczesnego stylu, komfortu i niezwykłej wręcz dbałości o szczegóły. Kolekcja mebli wypoczynkowych TANGO składa się z funkcjonalnych modułów, które można ustawiać, zestawiać, przystawiać i przestawiać do woli. Niezwykła wartość narożników i sof wynika właśnie z tej nieograniczonej niczym możliwości kreowania własnej przestrzeni. Nie musicie zestawiać ich zgodnie z instrukcją, możecie (a nawet musicie) zrobić to po swojemu. Bądźcie spokojni, z pewnością uda Wam się to świetnie - moduły kolekcji zawsze i wszędzie składają się ze smakiem.

Kompaktowe narożniki, dobrze prezentujące się, zarówno w mniejszych lub większych salonach. Regulowane, mobilne zagłówki umożliwiają wygodne oparcie głowy. Meble wyposażono w funkcję spania oraz pojemnik, w którym bez problemu schowamy m. in. dodatkowe poduszki. Dodatkowo przesuwane oparcia zwiększające głębokość siedziska, pozwalają wykorzystać powstałą powierzchnię do komfortowego wypoczynku. Niewątpliwym atutem kolekcji jest możliwość regulowania boku mebla, co pozwala zająć wygodna pozycję w zależności co robisz – siedzisz, leżysz czy pracujesz. Uroku, swoistej lekkości, meblom dodaJe również wysoka noga mebla. Dzięki wykorzystaniu tkanin o wyjątkowych właściwościach, np. tkanin łatwoczyszczących, oryginalnemu wzornictwu oraz niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniom meble TANGO zapewniają najwyższy poziom komfortu. TANGO to niezwykła kolekcja – łączy w sobie wszystko to, co najlepsze. Piękno, klasę, charakter, wyjątkową funkcjonalność oraz zmysłowy i energetyzujący charakter. Doceńcie ten wyjątkowy mebel i poznajcie się z kolekcją TANGO bliżej. Wygodniejszej okazji nie znajdziecie!

Mocne strony TANGO:
• kolekcja modułowa
• ruchome oparcie
• ruchomy regulowany bok
• mobilny zagłówek
• pojemnik na pościel
• funkcja spania

Od kiedy na rynku: 2019
Cena produktu: uzależniona od wyboru konfiguracji oraz wyboru tkanin
Gwarancja produktu: 24 miesiące
Pogwarancja: firma zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną
Dostępność na rynku: w salonach meblowych w całym kraju.