Kolekcja mebli Temisto/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Kolekcja mebli Temisto/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 11 gru 2019 10:33 (aktualizacja: 11 gru 2019 10:44)

Kolekcja mebli Temisto/Deante

Meble łazienkowe Deante Temisto są nie tylko bardzo praktyczne i trwałe, ale też - poprzez stylistykę nawiązującą do trendu loftowego - dodają pomieszczeniu charakteru. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja mebli Temisto
Kategoria: Meble do łazienki
Opis produktu: Meble z kolekcji łatwo jest połączyć także z innymi elementami wyposażenia, takimi jak matowoczarna armatura, oprawy luster i matowe, wielkoformatowe płytki. Ich minimalistyczny charakter sprawia, że wdzięcznie dopasowują się też do każdej aranżacji. Bez problemu odnajdą się w przestrzeni przedpokoju, gabinetu oraz salonu. Meble Temisto wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na wieloletnie użytkowanie, między innymi z malowanej proszkowo stali. Jej wykończenie w kolorze czarnej satyny jest eleganckie i odporne na ścieranie. Gładkie powierzchnie są także łatwe do utrzymania w czystości. To bardzo ważne w przypadku mebla, który będzie narażony na codzienne, intensywne użytkowanie. Ciepły kolor dębu z kolei wprowadza do łazienki delikatny, naturalny akcent, który doskonale komponuje się z płytkami, a nawet z surowym betonem. Powtórzenie w całej kolekcji drewnianych i stalowych elementów daje spójny efekt, miły dla oka i relaksujący. Kolekcja mebli Temisto składa się ze słupka oraz półek pozwalających maksymalnie wykorzystywać dostępną w łazience przestrzeń i umożliwić przechowywanie kosmetyków, chemii oraz zapasowych ręczników. Charakteryzuje je dopracowany design, precyzja wykonania i przemyślany, ergonomiczny kształt. Są projektowane i w całości produkowane w Polsce. Projektant wypróbował różne warianty i wyobraził sobie, jak kolekcja sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Czy wygodnie będzie korzystać z półek? Co zrobić, żeby były jak najprostsze w montażu? Jakie rozwiązanie będzie najbardziej ergonomiczne w przypadku szafek i relingów? Liczy się nie tylko ładny wygląd, ale też funkcjonalność przedmiotów. Zwłaszcza w przypadku wyposażenia łazienki, od którego bezwzględnie wymagamy niezawodności oraz komfortu. Testowaliśmy prototypy i zbieraliśmy opinie użytkowników oraz klientów. Okazało się, że oprócz wygody użytkownicy cenią w przedmiotach prostotę i design, który się nie starzeje. Odwracalne drzwiczki, pojemne półki oraz ciche zamykanie, dające maksymalny komfort użytkowania. Zastosowaliśmy też mechaniczne wspomaganie otwierania, które sprawia, że drzwiczki uchylają się po lekkim naciśnięciu ich powierzchni. Dzięki temu front pozostaje gładki i stylowy, bez konieczności montażu uchwytu lub gałki. Wygodne dolne relingi znajdują się na idealnej wysokości, aby posłużyć do wygodnego odwieszenia ręcznika. Projektantem kolekcji jest Michał Łój, w przeszłości oddany branży zbrojeniowej i automotive, obecnie swoje fascynacje high-tech i futuryzmem przenosi na grunt branży wnętrzarskiej i produktów codziennego użytku. Meble Temisto są kontynuacją nagradzanej w konkursach wzorniczych serii konsol podumywalkowych Deante (finał konkursu Dobry Wzór 2018 oraz Meble Plus – Produktu Roku 2019). 

Od kiedy na rynku: 2020
Cena produktu: od 450 zł
Gwarancja produktu: 2 laata
Pogwarancja: Pełna, na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: W najlepszych salonach w Polsce i za granicą
Dokumentacja: Deklaracja właściwości użytkowych

DEANTE ANTCZAK Sp.j.
Al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
tel. 42 638 30 10
deante@deante.pl
www.deante.pl