Kolekcja "Possi Light". Fot. Black Red White

Kolekcja "Possi Light". Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 30 gru 2016 10:06

Kolekcja „Possi Light”

Kolekcja „Possi Light” to system mebli modułowych, który łączy włoską dbałość o detal i skandynawską prostotę. Minimalistyczny styl przyciąga barwą, zaskakuje wielością form, a przy okazji jest praktyczny na co dzień.

Dzięki „Possi Light” można dowolnie projektować meble oraz zmieniać i personalizować przestrzeń domu lub mieszkania. Umożliwiają to dziesiątki funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolory korpusów, elementy dodatkowe i nieskończona ilość kombinacji. Własną indywidualność można pokazać, wybierając ulubione kolory frontów o matowym lub lśniącym wykończeniu – od subtelnych pasteli, naturalnych odcieni drewna, przez modne szarości, aż po soczystą czerwień i zieleń. Ostateczny charakter mebli można podkreślić stylowymi nóżkami i drewnianymi aplikacjami.

„Possi Light” to kolekcja, która zmienia się i rośnie razem z całą rodziną. Kiedy rodzina się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły: szafy, półki, komody czy witryny, by na nowo cieszyć się wnętrzem. Wygodę projektowania mebli zapewnia konfigurator Possi Light on-line. Za pomocą prostej aplikacji można stworzyć poszczególne moduły i bawić się możliwościami kolekcji.

Od kiedy na rynku: czerwiec 2016 rok

Cena: uzależniona od indywidualnego projektu

Gwarancja: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych