Kolekcja Rio/Fabryka Mebli Taranko. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Kolekcja Rio/Fabryka Mebli Taranko. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 10 gru 2019 13:44 (aktualizacja: 10 gru 2019 13:46)

Kolekcja Rio/Fabryka Mebli Taranko

Wygodne, miękkie wezgłowia łóżek, pojemne szafy i komody wykonane z naturalnej okleiny dębowej w połączeniu z nieskazitelną bielą, idealnie wpasuje się w klimat każdej sypialni. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu:  Kolekcja Rio
Kategoria: meble do sypialni i garderoby
Opis produktu: sypialnia jest miejscem spokoju i odpoczynku. Nic nas lepiej nie wprowadzi w przyjemny nastrój jak piękne i przytulne wnętrze. Takie właśnie przytulne wnętrze tworzy kolekcja Rio. W skład której wchodzą meble do sypialnia, jadalni oraz salonu. Wygodne, miękkie wezgłowia łóżek, pojemne szafy i komody wykonane z naturalnej okleiny dębowej w połączeniu z nieskazitelną bielą, idealnie wpasuje się w klimat każdej sypialni. Oryginalna struktura na dębowej powierzchni frontów podkreśla ciepły charakter drewna i dodatkowo uwydatnia kontrast kolorystyczny. Łóżka Rio posiadają obszerne, łatwo dostępne szuflady które pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Istnieje również możliwość poszerzenia każdego łóżka o funkcjonalną ławeczkę wbudowaną w korpus mebla.

Od kiedy na rynku: marzec 2019
Gwarancja produktu: 24 miesiące
Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostępny na terenie całego kraju.
Dostępność na rynku: Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.Lista sklepów na stronie www.mebletaranko.pl

Fabryka Mebli Taranko
ul.Przemysłowa 21b, 14-300 Morąg
tel. 89 757 3750
mebletaranko@mebletaranko.pl
www.mebletaranko.pl