Kolekcja Stanford.

Kolekcja Stanford.

  • Autor: Redakcja
  • 10 gru 2018 11:02 (aktualizacja: 10 gru 2018 11:06)

Kolekcja „Stanford”

„Stanford” to kolekcja, która podąża za trendami, pobudza kreatywność i wspaniale się prezentuje. Meble możesz komponować na kilka sposobów, łącząc kolory, dobierając fronty i moduły. To system, w którym to Ty jesteś projektantem i tworzysz własną wersję idealnych mebli do pokoju przebojowego nastolatka.

Zabawę z projektowaniem zaczynamy od wyboru konkretnych modułów. Następnie przychodzi pora na zabawę kolorem i stylem mebli, a nawet ich funkcjonalnością. Poszczególne elementy, wchodzące w skład kolekcji, można dowolnie projektować, wybierając miejsce umieszczenia frontu czy szuflady, a nawet ich kolorystykę. Żółty curry, biały, szary turkus czy pudrowy róż to barwy, którymi możesz kolorować młodzieżowe wnętrze, sprawić, że będzie przebojowe lub wręcz przeciwnie – proste i ponadczasowe.

Niezależnie od tego, jakim metrażem dysponujemy, problem z organizacją przestrzeni i przechowywaniem różnych przedmiotów pojawia się zawsze. Odpowiedzią na te problemy są sprytnie zaprojektowane meble „Stanford”. Szafa, regał, szafka rtv, biurko, półka wisząca oraz kontener na obrotowych kółkach pomogą w codziennej organizacji. By wygodnie się wyspać, można wybrać mniejsze (90 cm) lub większe łóżko (120 cm). A jeśli jednak, mimo wszystko, zabraknie miejsca na kilka drobiazgów z odsieczą ruszają funkcjonalne nadstawki – na szafę i regał. Żaden centymetr się nie zmarnuje!