Kolekcja szal "Solle". Fot. Wajnert

Kolekcja szal "Solle". Fot. Wajnert

  • Autor: Redakcja
  • 02 sty 2017 12:55

Kolekcja szaf "Solle"

"Solle" to kolekcja szaf będąca synonimem prostoty i elegancji z nutą delikatnej ekstrawagancji. Jej modułowy charakter pozwala konfigurować układy dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Kolekcja "Solle" została zaprojektowana z myślą o tych, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i nie zamierzają iść na ustępstwa. Sprawia, że przyjemne staje się samodzielne meblowanie, wystarczą trzy kroki i szafa gotowa. Bazą każdej szafy z kolekcji "Solle" jest korpus, wykonany w kolorze białym, dostępny w trzech szerokościach 50cm, 150 cm, 200 cm. Do wyboru klienci mają również korpus szafy narożnej. W standardzie szafa (w zależności wielkości) wyposażona jest w półki i drążki. Wybrane korpusy szaf, połączone ze sobą w konfiguracjach, można dekorować, frontami w bogatej palecie kolorystycznej lub frontami tapicerowanymi tkaniną. Dodatkowo szafę można wzbogacić, dodając ozdobną ramę pogrubiającą lub boki pogrubiające w dekorze drewna.

Firma zadbała również o funkcjonalności z najwyższej półki i oprócz możliwości dowolnego konfigurowania mebli, zapewnia klientom również sposobność dobierania akcesoriów wewnątrz szafy, zwiększających komfort korzystania z mebli. Każdy może dosłownie zaprojektować swoją własną wersję wnętrza szafy. Ktoś woli mieć więcej półek? A może wyjątkowo ceni szuflady? Chce mieć dużo miejsca na powieszenie swoich rzeczy, czy raczej woli składać je w "kostkę"? Ktoś może chce aby wnętrze szafy oświetlały diody ledowe, zamocowane w drążku lub, dla odmiany, mieć oświetlenie na zewnątrz szafy? Wybór należy do projektującego! Wnętrza szaf, za pomocą dodatkowych akcesoriów; półek, szuflad, koszy, wieszaków na spodnie lub odkurzacz, można zaprojektować zgodnie z własnymi upodobaniami. Wszystko po to, aby zarówno wygląd, jak i funkcjonalność szafy spełniały codzienne potrzeby i najskrytsze marzenia użytkownika.

Na polskim rynku od: 2016

Okres gwarancji: 24 miesiące