.

.

  • Autor: bm
  • 25 wrz 2018 11:21

Konkurs "Meble Plus - Produkt 2019" - ostatnie dni promocji!

Jeszcze tylko do końca września 2018 można zgłaszać produkty do konkursu "Meble PLus - Produkt 2019", w ramach oferty promocyjnej. Szczegóły - w załączonym Regulaminie.

REGULAMIN KONKURSU

MEBLE PLUS – PRODUKT 2019 (EDYCJA XVII)

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na portalu www.biznesmeblowy.pl

 1. Cel konkursu:

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2019” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Wyboru dokonują specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

2. Organizator

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt 2019” jest Redakcja magazynu branżowego „Meble Plus” wydawanego przez Publikator Sp. z o.o., z siedzibą w Białymstoku, ul. Cieszyńska 3a, 15-425 Białystok.

3. Uczestnicy

Uczestnikami konkursu mogą być producenci i wyłączni importerzy mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych, a także polscy przedstawiciele zagranicznych producentów.

4. Przebieg konkursu:

Konkurs rozpoczyna się 04.09.2018 Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty

do redakcji miesięcznika „Meble Plus” do dn. 15.11.2018. Wyboru produktów dokonuje Kapituła konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu „Meble Plus – Produkt 2019” i uroczyste wręczenie przyznanych tytułów nastąpi w styczniu 2019 r.

5. Zasady konkursu:

A. Przedmiotem konkursu są produkty zgłoszone w 15 kategoriach:

- meble tapicerowane do salonu

- meble skrzyniowe do salonu

- fotele i krzesła

- meble do jadalni

- meble do sypialni i garderoby

- meble do kuchni

- meble do łazienki

- meble dziecięce i młodzieżowe

- meble do gabinetu i biura

- meble do przestrzeni publicznej

- elementy i półfabrykaty meblowe

- akcesoria meblowe

- materiały do uszlachetniania płyt

- materiały tapicerskie

- technologie dla przemysłu meblarskiego

 

Jeden producent może zgłosić do konkursu więcej niż jeden produkt w jednej lub w więcej niż jednej kategorii.

Organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia danego produktu - po konsultacji ze zgłaszającym produkt Uczestnikiem Konkursu - do innej kategorii konkursowej.

B. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie produkty, które zostały wprowadzone na rynek polski nie wcześniej niż w marcu 2017 r. Liczba zgłoszeń jest nieograniczona, jednak każde zgłoszenie obliguje uczestnika do uiszczenia opłaty oraz przesłania odrębnej dokumentacji.

C. Zgłoszenie produktu odbywa się poprzez nadesłanie do redakcji magazynu „Meble Plus” w terminie do 15.11.2018 wypełnionej Karty Rejestracyjnej oraz wypełnionej Karty Produktu wraz z dokumentacją (materiał ilustracyjny, opis techniczny, katalog itp.) przesłanych drogą elektroniczną lub faksem oraz potwierdzeniem wpłaty z tytułu uczestnictwa w konkursie.

Koszt zgłoszenia produktu do konkursu to 990 zł netto.

W przypadku zgłoszenia do konkursu więcej niż 1 produktu:

- przy zgłoszeniu 2 produktów – koszt produktu to 800 zł netto za każdy zgłaszany produkt;