Konkurs Meble Plus - Produkt 2020: ruszyło głosowanie internautów

Konkurs Meble Plus - Produkt 2020: ruszyło głosowanie internautów

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 20 gru 2019 09:00

Konkurs Meble Plus - Produkt 2020: głosowanie trwa do 8 stycznia!

Trwa głosowanie internautów w organizowanym przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl konkursie "Meble Plus - Produkt 2020". Chcemy wyłonić najlepsze meble, akcesoria i półfabrykaty meblowe! Weź udział w konkursie i zagłosuj na najlepszy produkt!

Chcesz zostać naszym jurorem i wytypować najlepszy twoim zdaniem mebel?  Weź udział w głosowaniu internautów w konkursie "Meble Plus - Produkt 2020"!Oprócz głosowania profesjonalnego juryswoje głosy mogą wskazać także konsumenci - czytelnicy portalu Biznesmeblowy.pl.

>>>ZAGŁOSUJ KLIKAJĄC W TEN LINK<<<

Jak głosować?

1. Z galerii konkursowej wybierz 3 produkty.

2. Oddaj na nie swój głos.  Głosy przyjmowane są na podstawie imienia i nazwiska oraz adresów IP komputerów. Jeśli już zagłosowałeś, możliwość oddawania głosu znika!

Głosowanie internetowe trwa od 20 grudnia od godz 10.00 do 8 stycznia 2020 r. do godz. 24.00 w serwisie internetowym www.biznesmeblowy.pl.

Ogłoszenie wyników głosowania internetowego nastąpi w dniu 6 lutego podczas gali wręczenia tytułów w konkursie "Meble Plus - Produkt 2020", która odbędzie się w ramach 4 Design Days 2020. Produkt, który uzyska największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym otrzyma tytuł "Meble Plus - Produkt 2020 Nagroda Konsumenta".

O konkursie Meble Plus - Produkt 2020

„Meble Plus – Produkt Roku” to najstarszy konkurs dedykowany branży meblarskiej. Każdego roku profesjonalni jurorzy, wśród których znajdują się eksperci od wielu lat działający w branży meblarskiej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz, wybierają najlepsze produkty dostępne na polskim rynku. Ważną częścią konkursu jest też wybór „Człowieka i Firmy Roku”. W ten sposób honorowane są zarówno najbardziej wyraziste i znaczące dla branży osobowości, jak i firmy, które od lat wiodą prym w branży, realizują odważne pomysły i nieustannie inwestują w rozwój.

W tym roku nagrody "Meble Plus - Produkt Roku" zostaną przyznane w 7 kategoriach. Poznamy również laureatów głosowania internautów, którzy oddawali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl, a także wybór redakcji czasopisma Meble Plus.

Gala wręczenia nagród w konkursie ‘Meble Plus – Produkt Roku” jest częścią 4 Design Days 2020 - największego w tej części Europy międzynarodowego wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Więcej o 4 Design Days 2020