Konkurs "Meble Plus - Produkt 2020": przedłużamy czas na zgłoszenia!

Konkurs "Meble Plus - Produkt 2020": przedłużamy czas na zgłoszenia!

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 04 gru 2019 17:42 (aktualizacja: 15 gru 2019 19:05)

Konkurs "Meble Plus - Produkt 2020": zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń

Pierwszy etap konkursu Meble Plus-Produkt 2020 za nami. Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń. 20 grudnia ruszy głosowanie jurorów i czytelników portalu Biznesmeblowy.pl!

Ciekawe wzornictwo, wysokie walory funkcjonalne i jakościowe, zgodność z aktualnymi trendami – to te cechy mebli, akcesoriów i materiałów dla meblarstwa, które promujemy i nagradzamy w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku”. Zwycięzców konkursu, organizowanego już od 18 lat przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl, wyłoni jury, składające się z ekspertów meblowego rynku: projektantów mebli i wnętrz, przedstawicieli dystrybutorów mebli i akcesoriów meblowych, reprezentantów uczelni technicznych i artystycznych, a także instytucji wspierających polskie meblarstwo.

Przedmiotem konkursu są produkty zgłoszone w 7 kategoriach:
Meble skrzyniowe do salonu
Meble tapicerowane do salonu
Meble do kuchni i łazienki
Meble do sypialni, garderoby i pokoju dziecięcego
Meble do przestrzeni publicznej, gabinetu i biura
Materiały do uszlachetniania płyt oraz elementy meblowe
Materiały tapicerskie 

Redakcja magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl jak co roku przyzna także tytuł Człowieka Roku oraz Firmy Roku - za największe w 2018 roku dokonania dla branży meblarskiej. Nagrody  te są wynikiem internetowego plebiscytu, który odbędzie się na łamach portalu Biznesmeblowy.pl.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz wyróżnień w konkursie odbędzie się podczas gali towarzyszącej 4 Design Days - największemu w tej części Europy wydarzeniu związanemu z designem, architekturą i projektowaniem - w dniach 6-9 lutego 2019 roku!

>>>ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU<<<