Kuchnia Cedra.

Kuchnia Cedra.

  • Autor: mg
  • 05 gru 2018 10:55 (aktualizacja: 05 gru 2018 11:01)

Kuchnia „Cedra”

Kuchnia „Cedra” zaskakuje połączeniem materiałów – drewna pochodzącego z recyklingu oraz bardzo nowoczesnego spieku kwarcowego o matowej, chropowatej powierzchni. Niepowtarzalnego charakteru całości nadaje zaledwie 12-milimetrowy blat wykonany z konglomeratu kwarcowego, również w matowym, strukturalnym wykończeniu.

Niewątpliwym atutem tej kuchni, oprócz użycia niepowtarzalnych materiałów, jest również jej wyposażenie – nie dość, że wygodne w użytkowaniu, to również o pięknym wyglądzie. Każdy detal wyposażenia został tak dopracowany, by kuchnia zachwycała także swym wnętrzem.

Na uwagę niewątpliwie zasługuje szafa-spiżarnia z obrotowym system otwierania części wewnętrznej, na której umieszczone zostały relingi do przechowywania podręcznych rzeczy – po otwarciu tej płytkiej części pozostaje przestrzeń na przechowywanie zapasów. Wszystkie kosze wykończone są drewnem, tak by zachować spójność stylistyczną całej kuchni.

Dopełnieniem zabudowy jest sensorowe oświetlenie, które w wyjątkowy sposób podkreśla ciepłe wnętrze kuchni. Całość aranżacji zamyka stół również wykonany z drewna belkowego, pochodzącego ze starych elementów stodoły, dzięki któremu meble zyskują swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.