Kuchnia Glas.

Kuchnia Glas.

  • Autor: Redakcja
  • 22 paź 2018 14:56

Kuchnia „Glas”

Kolekcja „Glas” to kuchnia modernistyczna, dedykowana nowoczesnym wnętrzom. To propozycja dla osób bardzo wymagających, otwartych na nietuzinkowe rozwiązania.

Serce kuchni stanowi niewielka wyspa, która zaskakuje innowacyjnym rozwiązaniem. Zastosowano w niej szafki typu Multilevel, tzn. ciąg szuflad dookoła wyspy, otwieranych wielopoziomowo. Rozwiązanie zostało nie tylko opatentowane przez producenta, ale też uhonorowane „Red Dot Design Award”, jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Dla utrzymania czystej formy zabudowy w szafkach zastosowano designerskie uchwyty krawędziowe. Minimalizm mebli podkreślają fronty szklane w kolorze antracytu i bieli oraz kamienny blat. Ciekawym rozwiązaniem jest szafa gospodarcza, ukryta za drzwiami wysuwnymi. Przy całkowicie otwartej szafie fronty są schowane i nie zakłócają pracy w kuchni. W szafie można przechowywać drobny sprzęt agd, jak również stanowi ona dodatkową przestrzeń roboczą. Jest to idealne rozwiązanie do małych aneksów kuchennych, jak również interesująca propozycja do dużych kuchni. Szklane fronty nadają meblom kuchennym luksusowy charakter, zachowując przy tym minimalistyczny wygląd.