Lectra

Lectra

  • Autor: bm
  • 23 sty 2017 10:58 (aktualizacja: 24 sty 2017 10:55)

Lectra - sponsorem i uczestnikiem Forum Branży Meblowej!

Firma Lectra, która oferuje zintegrowane technologie dla przemysłu wykorzystującego materiały miękkie – tkaniny, skórę, tkaniny techniczne - będzie sponsorem Forum Branży Meblowej. Jej przedstawiciel Robin Lemstra – Professional Services Director - weźmie udział w jednej z debat podczas Forum.

Robin Lemstra (Professional Services Director, Lectra Deutschland GmbH) dołączył do firmy w 2014 roku jako dyrektor ds. profesjonalnych usług w Europie Centralnej i Wschodniej oraz Rosji. Wspiera producentów mebli tapicerowanych przy wdrażaniu innowacyjnych procesów i technologii w różnych obszarach ich działalności - od projektowania po montaż gotowego mebla. Wspólnie z klientami, jego zespół opracowuje strategie cyfrowego łańcucha wartości, wdrożone już skutecznie przez wiodących producentów mebli w celu zwiększenia ich konkurencyjności i efektywności. Podczas Forum Branży Meblowej (16 lutego, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach) będzie prelegentem i uczestnikiem dyskusji na temat "Polska branża zbroi się – produkcja mebli tapicerowanych".

Lectra to światowy lider w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań technologicznych (oprogramowania, automatycznych krojowni i powiązanych usług) opracowanych specjalnie dla branż wykorzystujących tekstylia, skórę, tkaniny techniczne i materiały kompozytowe. Lectra obsługuje przemysł meblowy, odzieżowy i samochodowy. Rozwiązania Lectra stworzone specjalnie dla poszczególnych branż umożliwiają automatyzację i optymalizację procesów produkcyjnych oraz maksymalizację rentowności biznesu.

Lectra zatrudnia ponad 1500 pracowników i współpracuje z klientami w ponad 100 krajach, wnosząc wkład w ich doskonałość operacyjną. Firma posiada ponad 30 oddziałów na całym świecie w tym w Polsce, gdzie koncentruje się na meblarstwie. Współpracuje z wiodącymi producentami mebli tapicerowanych wspierając ich w dążeniu do uzyskania przewagi konkurencyjnej i doskonałości operacyjnej. Dostarcza kompleksowe rozwiązania optymalizujące cały proces produkcyjny od projektowania przez prototypowanie w 3D, przygotowanie produkcji po nesting i cięcie tkanin oraz skóry.