Po raz 18. nagrodzimy najlepsze meble, akcesoria i półfabrykaty meblowe!

Po raz 18. nagrodzimy najlepsze meble, akcesoria i półfabrykaty meblowe!

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 08 gru 2019 14:49 (aktualizacja: 15 gru 2019 19:00)

Po raz 18. nagrodzimy najlepsze meble, akcesoria i półfabrykaty meblowe!

Trwa organizowany przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl konkurs "Meble Plus - Produkt 2020". Gala wręczenia statuetek laureatom konkursu będzie jednym z najważniejszych wydarzeń pierwszego dnia 4 Design Days (6-9.02.2020 r.). Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

„Meble Plus – Produkt Roku” to najstarszy konkurs dedykowany branży meblarskiej. Każdego roku profesjonalni jurorzy, wśród których znajdują się eksperci od wielu lat działający w branży meblarskiej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz, wybierają najlepsze produkty dostępne na polskim rynku. Ważną częścią konkursu jest też wybór „Człowieka i Firmy Roku”. W ten sposób honorowane są zarówno najbardziej wyraziste i znaczące dla branży osobowości, jak i firmy, które od lat wiodą prym w branży, realizują odważne pomysły i nieustannie inwestują w rozwój.

W tym roku nagrody "Meble Plus - Produkt Roku" zostaną przyznane w 7 kategoriach. Poznamy również laureatów głosowania internautów, którzy oddawali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl, a także wybór redakcji czasopisma Meble Plus.

Gala wręczenia nagród w konkursie ‘Meble Plus – Produkt Roku” jest częścią 4 Design Days 2020 - największego w tej części Europy międzynarodowego wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Więcej o 4 Design Days 2020

Więcej o konkursie Meble Plus - Produkt Roku