Sofa Massimo. Fot. Gala Collezione

Sofa Massimo. Fot. Gala Collezione

  • Autor: mg
  • 30 gru 2016 09:40

Sofa „Massimo”

„Massimo” to sofa będąca połączeniem nowoczesnego wzornictwa i praktycznych rozwiązań funkcjonalnych. Przeznaczona jest do aranżacji dużych pokoi wypoczynkowych i salonów.

Sofa „Massimo” pozwala na dowolne konfigurowanie mebla zgodnie z własnymi oczekiwaniami, poczynając od małej zgrabnej sofy, przez większy narożnik w kształcie litery L, aż po duży układ wypoczynkowy w kształcie litery U. Jej funkcjonalność zwiększa bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą m.in. ruchome zagłówki ze stopniową regulacją kąta ich nachylenia, funkcja spania typu Delfin, pojemnik na pościel, manualna lub elektryczna funkcja relaksu, bar z ruchomym blatem (może służyć jako podręczny stolik lub podkładka pod laptop) oraz pojemnik i opcjonalny system audio w barku.

Nowym rozwiązaniem jest ruchome, sterowane elektrycznie siedzisko (rozkładane za pomocą elektrycznych sensorów), które można wysunąć, uzyskując powierzchnię do przenocowania jednej osoby oraz wygodnie wypocząć w pozycji siedzącej i półleżącej. Rozkładanie funkcji typu Delfin zapewnia wózek, który należy wysunąć spod mebla. Gruba warstwa pianki wyrównuje poziom powierzchni spania z siedziskiem. Zastosowane materiały: skóry naturalne lub tkaniny, nóżki drewniane, sprężyny faliste, pianka wysokoelastyczna.

Wymiary mebla zależą od liczby i rodzaju wybranych przez klienta elementów. Wysokość mebla: 78 cm – z opuszczonym zagłówkiem, 99 cm – z podniesionym zagłówkiem. Wysokość siedziska: 46 cm. Pojemność pojemnika na pościel: 250 l (jedynka długa), 201 l (kuszel).

Od kiedy na rynku: wrzesień 2016 rok

Cena produktu: uzależniona od konfiguracji mebla oraz od rodzaju obicia

Gwarancja: 2 lata