System meblowy Avenir/ABM. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

System meblowy Avenir/ABM. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

  • Autor: Redakcja
  • 10 gru 2019 11:19 (aktualizacja: 16 gru 2019 09:47)

System meblowy Avenir/ABM

Meble AVENIR – koncept dla sklepów, biur oraz do domu Najnowszy system meblowy w asortymencie ABM – system AVENIR. Produkt zgłoszony do konkursu Meble Plus - Produkt 2020.

Nazwa produktu: System meblowy Avenir/ABM
Kategoria: Meble do przestrzeni publicznej
Opis produktu: System AVENIR - pierwszy raz przedstawiliśmy go na targach Maison&Objet 2019 w Paryżu. Koncept entuzjastycznie przyjęli odwiedzający targi – zarówno profesjonaliści, jak i osoby spoza branży. To utwierdziło nas w przekonaniu, że osiągnęliśmy oczekiwany efekt. Stworzyliśmy uniwersalny system meblowy dla każdego.

AVENIR jest wynikiem wyjątkowej współpracy. Podejmując współpracę z biurem projektowym Grynasz Studio, wzięliśmy wspólnie udział w projekcie “Design to dobre dla MSP”. Efektem tej współpracy okazał się wyjątkowy system – inny od tych, jakie dotychczas tworzyliśmy. Świeże spojrzenie pozwoliło stworzyć zupełnie nowatorskie rozwiązanie o wiele szerszym niż zwykle zastosowaniu. Wśród elementów systemu coś dla siebie znajdą zarówno właściciele sklepów, biur, jak i osoby prywatne. AVENIR – meble do każdego wnętrza. Zarówno dla przestrzeni handlowych, użyteczności publicznej, ale także do domów i mieszkań.

AVENIR to zupełnie nowatorskie podejście do projektowania mebli. Dotychczas producenci skupiali się na tworzeniu dedykowanych mebli dla poszczególnych branż. Tym razem jest inaczej. Jeden koncept, jedna stylistyka – wiele zastosowań. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów stworzyliśmy solidną zabudowę. System AVENIR powstał na bazie metalowej rury oraz naturalnego drewna. To połączenie niebanalne i oryginalne. Sprawi, że meble umieszczone we wnętrzu, odróżnią je zdecydowanie od innych. Na cały system składa się kilka elementów: zabudowa naścienna – uzupełniona o dodatkowe elementy. Podstawą jest metalowy drążek malowany proszkowo. Na nim umieszczamy drążki drewniane lub metalowe, zawieszki oraz półki. To podstawowe elementy wyposażenia sklepów i butików odzieżowych.

Projektant: Marta Niemywska-Grynasz z Grynasz Studio

Od kiedy na rynku: 09.2019
Cena produktu: zależna od konfiguracji
Gwarancja produktu: standard
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: tak
Nagrody,opinie,rekomend.: Nagroda Diament Meblarstwa 2020

ABM Spółka Akcyjna
ul. Dobry Początek 6, 30-798 Kraków
tel. +48 12 296 47 00
info@abm.com.pl
www.abm.com.pl