Rene - tkanina łatwoczyszcząca z kolekcji Magic Home

Rene - tkanina łatwoczyszcząca z kolekcji Magic Home

  • Autor: Redakcja
  • 19 lis 2018 12:22

Tkanina łatwoczyszcząca "Rene"

Tkanina "Rene" jest kolejną propozycją wykonaną w technologii łatwego czyszczenia Magic Home. Oznacza to, że większość plam można szybko i bez problemu wyczyścić samą wodą.

Tkanina "Rene" jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów, ceniących styl i funkcjonalność. Dzięki swojej rozbudowanej palecie barw i możliwości przeróżnego zastosowania, można z niej wykreować pełne smaku przestrzenie. Jej efektywność dodatkowo podkreślają kontrastujące ze sobą przędze, tworząc niespotykaną kolorystykę.

"Rene" jest kolejną propozycją wykonaną w technologii łatwego czyszczenia Magic Home. Oznacza to, że większość plam można szybko i bez problemu wyczyścić samą wodą. Utrzymanie czystości tkaniny dopełnione jest apreturą utrudniającą wchłanianie płynów, dzięki temu rozlana kawa lub wino nie stanowi już problemu. Za sprawą nici szenilowych tkanina jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Spełnia wysokie standardy jakości: jest wolna od alergenów (certyfikat Oeko-Tex) i bardzo trwała (kat. A w teście ścieralności Martindale’a).

Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex – przyjazne środowisku i zdrowiu człowieka, wolne od stężeń substancji szkodliwych

Na polskim rynku od: nowość 2019

Okres gwarancji: 2-letni okres rękojmi