Zestaw Deda. Fot. Poldem

Zestaw Deda. Fot. Poldem

  • Autor: bm
  • 30 lis 2018 12:23

Zestaw wypoczynkowy "Deda"

„Deda” – to forma wzornicza przeznaczona zdecydowanie dla salonów o znacznej powierzchni, dużych apartamentów, przestrzeni typu loft itp.

Dedykowana w szczególności dla wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu nadającym ciepłą, przytulną atmosferę, salonów aranżowanych wedle koncepcji „retro/vintage”, jak również dla pomieszczeń o nieco bardziej surowym, industrialnym charakterze. Moduły zaprojektowane z myślą o zastosowaniu zróżnicowanej tonacji obiciowej dla poszczególnych elementów, co przy jednocześnie dużej ilości poduszek dekoracyjnych, zapewnia wyjątkowe możliwości w zakresie tworzenia układów kolorystycznych należycie komponujących z barwami wnętrza. Kolekcja „Deda” to rozwiązanie dla osób poszukujących nie tylko oryginalności wzorniczej, lecz również ponadprzeciętnej wygody. Wysoki komfort wypoczynku zapewniają głębokie i wysokie siedziska, a także rozległa część oparciowa. Zawieszenie mebla wykonano z materiałów o bardzo dużej odbojności i odporności na deformacje w długim okresie użytkowania.

Sofy wytwarzane w procesie spełniającym najwyższe standardy ekologiczne, zaprojektowane z uwzględnieniem wymogów ergonomii.