Zestaw wypoczynkowy Nitra 3F+1.

Zestaw wypoczynkowy Nitra 3F+1.

  • Autor: Redakcja
  • 25 paź 2018 20:01 (aktualizacja: 25 paź 2018 20:11)

Zestaw wypoczynkowy „Nitra 3F + 1”

„Nitra 3F + 1” to nowoczesność i komfort, a przy tym wyjątkowy, przyciągający wzrok design. Wygodę tych mebli uzyskano za sprawą m.in. wysokiego oparcia zintegrowanego z regulowanymi zagłówkami.

Innowacją jest zastosowanie w wyposażeniu standardowym mechanizmu unoszonych poduch. Użytkownik nie musi odkładać poduch oparciowych podczas rozkładania sofy. Funkcja rozkładania to dopracowana przez producenta do perfekcji tzw. „puma”. Standardem jest system podwójnego sprężynowania, stosowany zarówno na siedzisku, jak i w materacu do leżenia. W serii dostępna jest również typowa kanapa do siedzenia „2P” (z szufladą-pojemnikiem), dzięki czemu istnieje możliwość budowania zestawów – 3+2+1, 3+2, 2+2+1 itp. Opcjonalnie kanapy mogą być wyposażone w bok-pojemnik lub bok-laptop. Bogaty wybór tkanin, w tym łatwo zmywalnych, pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrza. Od samego początku seria znajduje wielu klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Wyróżniające cechy: wysoki komfort użytkowania uzyskany dzięki wyjątkowo wysokim oparciom, zastosowaniu systemu podwójnego sprężynowania (sprężyna falista i sprężyna bonellowa) oraz pianki o wysokiej gęstości (VP35) na całej powierzchni siedzenia i leżenia; konstrukcja ramowa (drewno bukowe, sklejka); meble są trwałe, a jednocześnie stosunkowo lekkie; zagłówki z możliwością regulacji pochylenia; duża powierzchnia leżenia – 200 x 140 cm; łatwe rozkładanie typu „puma”; w siedzisku charakterystyczne wciągi; wymiary zewnętrzne – 3F: 236 x 96 cm; 2P: 171 x 96 cm; 1 (fotel): 90 x 88 cm.