Jerzy i Adam Krzanowscy

Jerzy i Adam Krzanowscy

  • Autor: bm
  • 20 wrz 2019 11:07 (aktualizacja: 23 wrz 2019 11:23)

Adam i Jerzy Krzanowscy - w gronie Liderów XXI wieku

We wrześniu ogłoszono wyniki drugiej edycji plebiscytu BrandMe CEO. Wyłoniono 11 osób (reprezentujących dziewięć firm), które swoją postawą zasłużyły na miano „Liderów XXI wieku”. Specjalnie zaprojektowaną na okoliczność konkursu statuetką nagrodzeni zostali założyciele Grupy Nowy Styl – Adam i Jerzy Krzanowscy.

Adam i Jerzy Krzanowscy zostali uhonorowani nagrodą BrandMe CEO – przyznawaną dla autentycznych, transparentnych i odważnych prezesów. Tegoroczna edycja plebiscytu, którego organizatorem jest magazyn „Forbes” odbyła się pod hasłem „Liderzy XXI wieku”.

Miejsce, w którym znajduje się dziś nasza firma to zasługa nie tylko naszej ambicji, podejmowanych wyzwań, ale przede wszystkim ludzi – mówi Adam Krzanowski, współzałożyciel i Prezes Zarządu Grupy Nowy Styl. – Zależy nam na tym, aby pracownicy mieli odwagę do wychodzenia z inicjatywą, pomysłami. Dlatego w Grupie Nowy Styl dbamy o partnerski sposób zarządzania, skupiony na zadaniach, a nie ciągłej kontroli.

Autentyczność i autentyczne przywództwo to zalety towarzyszące tegorocznej edycji plebiscytu „BrandMe CEO”, ale nie tylko te musieli posiadać laureaci. Kapituła doceniła też odwagę w podejmowaniu decyzji. Kluczem do wygranej był także wyrazisty styl zarządzania oraz spójność wizji i stylu zarządzania. Ważne kryterium stanowiło także oddziaływanie prezesów na otoczenie.
– Budując relacje wewnątrz i na zewnątrz firmy i kształtując rozwój Grupy Nowy Styl nie zapominamy o wartościach. Ambicji, pokorze, uczciwości i tolerancji – utożsamiamy się z nimi od początku działalności –
dodaje Jerzy Krzanowski, współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu Grupy Nowy Styl.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ