Adam Krzanowski, prezes zarządu Grupy Nowy Styl. Fot. Propertydesign.pl

Adam Krzanowski, prezes zarządu Grupy Nowy Styl. Fot. Propertydesign.pl

  • Autor: bm
  • 23 sty 2017 08:03 (aktualizacja: 26 sty 2017 08:04)

Adam Krzanowski będzie uczestniczył w Forum Branży Meblowej

Prezes Grupy Nowy Styl Adam Krzanowski weźmie udział w debacie otwierającej Forum Branży Meblowej, 16 lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tematem dyskusji będzie promocja i sprzedaż polskich mebli na rynkach zagranicznych.

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej.  To jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie z przychodami ze sprzedaży ponad 300 mln euro rocznie. Firma posiada własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą lokalne struktury sprzedaży w 17 krajach na świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich i na Bliskim Wschodzie).

Debata, w której weźmie udział Prezes Grupy Nowy Styl Adam Krzanowski, nosi tytuł "Sukces mierzony w kilogramach to nie koniec drogi". Pod tym nieco przewrotnym hasłem kryją się pytania o przyszłość polskiego meblarstwa w kontekście eksportu, o nowe pomysły na kreowanie polskiej marki na rynkach zagranicznych, o sposoby zaistnienia na świecie inne niż konkurowanie wyłącznie ceną, wreszcie - o to, jak przetrwać kryzysowe momenty w gospodarce i nie przegrać tego, co udało się wypracować.

Dyskusja odbędzie się 16 lutego, o godz. 12.00, wezmą w niej udział przedstawiciele branży meblarskiej, o których będziemy sukcesywnie informować na stronie Biznesmeblowy.pl

CZYTAJ WIĘCEJ: Forum Branży Meblowej

CZYTAJ WIĘCEJ: 4 Design Days

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ