Adam Krzanowski

Adam Krzanowski

  • Autor: Beata Michalik
  • 21 lut 2018 09:22 (aktualizacja: 21 lut 2018 11:03)

Adam Krzanowski: Chcemy być partnerem pierwszego wyboru

Unikatowa aranżacja biura to jedno z narzędzi, którymi firmy mogą pozyskiwać i utrzymywać talenty w organizacji. W sytuacji rynku pracownika, organizacje sięgają po nie coraz częściej, zwłaszcza, że należy do tzw. trwałych motywatorów, czyli oddziałuje na pracowników zdecydowanie dłużej niż np. podwyżka. Dlatego tworzymy produkty o wyrazistym designie, które umożliwiają aranżację biur zgodnych z aktualnymi trendami i atrakcyjnych dla pracowników. Oczywiście chętnie uczestniczymy w konkursach, które zdobywają dla nich międzynarodową renomę.

Otworzyli Państwo w 2017 roku Centrum Inspiracji w Krakowie. Jakie są najważniejsze plany odnośnie tego Centrum? Na ile tego rodzaju instytucja może zmienić stosunek pracodawców do kwestii aranżowania miejsca pracy?

Od jesieni, kiedy otworzyliśmy Office Inspiration Centre w Krakowie, przez jego wnętrza przewinęły się tysiące gości: przedsiębiorców, naszych dystrybutorów, architektów, dziennikarzy i innych partnerów z Polski i całego świata. W Centrum odbywają się indywidualne spotkania, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, konferencje. Nieustanny ruch w jego przestrzeniach przekracza nasze najśmielsze wyobrażenia. W jednym miejscu możemy pokazać naszą wiedzę o potrzebach współczesnych biur oraz kompetencje z zakresu organizacji miejsca pracy, designu i produktów. Dla jednych jest to porcja nowej wiedzy, dla innych inspiracja do konkretnego projektu lub potwierdzenie, że inwestycja w dobre biuro po prostu się opłaca. Zapewniam, że przebywanie w przestrzeni Centrum to wyjątkowe, niezwykle przyjemne doświadczenie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ