Adam Krzanowski

Adam Krzanowski

  • Autor: bm
  • 14 maj 2018 10:03 (aktualizacja: 14 maj 2018 13:25)

Adam Krzanowski prelegentem Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Prezes Grupy Nowy Styl Adam Krzanowski weźmie udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym, który rozpoczął się w poniedziałek 14 maja w Katowicach. Będzie prelegentem w dwóch sesjach tematycznych.

Drugiego dnia Kongresu, 15 maja, weźmie udział w dyskusji „Sukcesja w firmach rodzinnych" (15:30-17:00). Strategie sukcesyjne polskich przedsiębiorstw rodzinnych, dobrodziejstwa i wady konserwatyzmu w zarządzaniu firmą, jak ocalić wartości zmieniając firmę – to wybrane punkty panelu.

W środę, 16 maja, prezes Grupy Nowy Styl będzie ekspertem debaty „Biznes i emocje – dizajn we współczesnej gospodarce” (godz. 11.30-13:00). W dyskusji o dizajnie w biznesie uczestniczyć będą znani biznesmani, projektanci i stratedzy produktu. Planowane tematy: Dobry produkt, który się podoba. Znaczenie dobrego dizajnu; Budowanie konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez kreatywność; Ile to kosztuje? Jak racjonalnie i skutecznie inwestować w dizajn?; Od pomysłu poprzez projekt do realizacji. Meandry współpracy biznesu i projektantów.

Europejski Kongres Gospodarczy (14-16 maja; Międzynarodowe Centrum Kongresowe) to największa impreza gospodarcza Europy Centralnej. Wśród gości jubileuszowej edycji organizatorzy zapowiadają komisarzy Unii Europejskiej i przedstawicieli polskiego rządu, a także ludzi biznesu - od twórców innowacyjnych start-upów po menedżerów globalnych korporacji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ