Alina Tomaszewska, dyrektor handlowy w firmie Sevroll-System. Fot. Sevroll-System

Alina Tomaszewska, dyrektor handlowy w firmie Sevroll-System. Fot. Sevroll-System

  • Autor: mg
  • 02 kwi 2019 10:40 (aktualizacja: 02 kwi 2019 11:34)

Alina Tomaszewska, Sevroll: W 2019 roku ważne dla nas będą targi

O najbliższych planach i wyzwaniach stojących przed firmą Sevroll-System w 2019 roku mówi Alina Tomaszewska, jej dyrektor handlowy.

Sevroll jest zawsze blisko klientów. Ważne miejsce w naszych planach zajmują więc coroczne dni otwarte, targi, a także inne tego typu imprezy, podczas których możemy rozmawiać z klientami o ich bieżących potrzebach, jak również promować nasze nowe produkty. W trakcie tych spotkań Dominik Strzelec, ambasador marki, aktywnie wspiera stolarzy w ich nowatorskich pomysłach. Jego obecność spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem. Takich spotkań będzie więcej.

Bardzo ważnym wydarzeniem dla nas, ale także zapewne dla każdego w branży meblarskiej, są targi „Interzum” w Kolonii, na których jesteśmy obecni już od wielu lat. W tym roku chcielibyśmy pokazać nasze nowe rozwiązania, których jest naprawdę sporo. Jakie? Niech to pozostanie jeszcze tajemnicą, odpowiedź będzie można uzyskać bezpośrednio na targach. Już teraz chciałabym serdecznie zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska. W tym roku będzie naprawdę imponujące.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ