Anna Dobrzycka / 9design

Anna Dobrzycka / 9design

  • Autor: ut
  • 13 sty 2020 12:53 (aktualizacja: 13 sty 2020 13:17)

Anna Dobrzycka: 9design o kilka kroków do przodu!

W Nowym Roku zależy nam, by równolegle do e-commerce 9design rozwijało bezpośrednie relacje z klientami, których centrum będzie nasz showroom- mówi założycielka i właścicielka 9 design, Anna Dobrzycka

W naszej branży sytuacja z roku na rok staje się coraz bardziej dynamiczna z uwagi na klienta, którego potrzeby i wymagania dotyczące produktów czy standardu obsługi wciąż rosną. Dziesięć lat temu, zainspirowana urządzaniem własnego domu, powołałam do życia 9design – obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych i salonów z designem w Polsce.

 W marcu 9design jako jeden z trzech polskich sklepów, pośród kilkuset salonów wnętrzarskich na świecie, odebraliśmy w Chicago nagrodę Gia Innovation Awards w kategorii „Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing“. Ten światowy sukces dodał nam motywacji, by wdrażać kolejne technologiczne rozwiązania, dzięki którym zakupowe doświadczenie zyskuje zupełnie nowy, przyjazny klientowi wymiar. Dla 9design rok 2019 był wyjątkowy także za sprawą 10. urodzin marki świętowanych wraz z przyjaciółmi marki w naszym wymarzonym showroomie w Warszawie. Otwarcie salonu przy Lucerny 25 w Warszawie okazało się strzałem w dziesiątkę– tłumnie odwiedzają nas architekci, celebryci i przedstawiciele mediów, a także amatorzy designu głodni inspiracji.

W 2019 roku  szczególnym zainteresowaniem cieszył się asortyment dodatków. Nic dziwnego! Designerskie dekoracje ścienne, tekstylia, tace i stoliki przypominające pamiątki przywiezione z najdalszych zakątków świata, nierzadko ręcznie wykańczane, mają ogromny potencjał aranżacyjny. Doskonała sprzedaż zanotowaliśmy w przypadku mebli od naszych rodzimych twórców, oświetlenia marek premium, a także mebli tapicerowanych z możliwością personalizacji. W 2019 roku udało nam się również zrealizować plany poszerzenia oferty o szyte na wymiar tekstylia i sztukę autorską w postaci obrazów od wyselekcjonowanych artystów.

W Nowym Roku zależy nam, by równolegle do e-commerce 9design rozwijało bezpośrednie relacje z klientami, których centrum będzie nasz showroom. Obecnie ta prawie 400-metrowa przestrzeń funkcjonuje nie tylko jako biuro, ale przede wszystkim miejsce spotkań i inspiracji, o co w 2020 roku chcemy jeszcze mocniej zadbać.

 

Anna Dobrzycka / 9design

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ