Bernd Sanden został nowym dyrektorem targów Living Kitchen. Fot. Koelnmesse

Bernd Sanden został nowym dyrektorem targów Living Kitchen. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 21 sie 2017 23:29 (aktualizacja: 22 sie 2017 09:15)

Bernd Sanden został dyrektorem targów "Living Kitchen"

Z dniem 1 września br. Bernd Sanden przejmie stanowisko dyrektora targów "Living Kitchen", Poprzednio piastował on funkcję junior product manager targów ZOW. Targi "LIving Kitchen", wydarzenie poświęcone tematyce aranżacji i wyposażenia wnętrz kuchennych, odbywa się w cyklu dwuletnim i towarzyszy targom IMM w Kolonii.

Bernd Sanden jest absolwentem Uniwersytetu w Kolonii. W Koelnmesse pracuje od 10 lat. Wcześniej m.in. pracował przy organizacji targów IMM, a także był zaangażowany w międzynarodowe projekty - w Rosji, USA i Chinach.

Cieszę się, że podjąłem się kierowania wydarzeniem, który jest tak ważną i unikalną platformą dotyczącą kuchni - powiedział Bernd Sanden, który wraz z objęciem nowego stanowiska rozpoczął przygotowania do kolejnej edycji targów "Living Kitchen", które odbędą się w 2019 roku. 38-letni dyrektor "Living Kitchen" jest zafascynowany nowoczesną technologią: Inteligentny dom, futurystyczne kuchnie i inteligentne roboty kuchenne - jestem pewien, że moje zainteresowanie szybkimi zmianami technologicznymi zostaną wykorzystane z pożytkiem dla mojej nowej roli.

Bernd Sanden zastąpił na stanowisku dyrektora "Living Kitchen" Eike'a Fuchsa.

Koelnmesse organizuje wiele imprez targowych dedykowanych branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Są wśród nich między innymi: IMM, "Living Kitchen", "Interzum", "Orgatec". W ciągu ostatnich kilku lat Koelnmesse dołączyło do swojej oferty także międzynarodowe eventy odbywające się na najważniejszych szybko rozwijających się rynkach. Są to "Living Kitchen China"/CIKB w Szanghaju, "Interzum Guangzhou" w Guangzhou oraz "Pueri Expo" w Sao Paulo.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ