Katarzyna Ziułkowska, dyrektor ds. marketingu REJS

Katarzyna Ziułkowska, dyrektor ds. marketingu REJS

  • 21 sty 2020 13:01

Coraz widoczniejsze jest to, że projektanci oczekują i szukają kompleksowych ofert

Katarzyna Ziułkowska, dyrektor ds. marketingu REJS podsumowuje 2019 rok i opowiada o nowej kolekcji materiałów dekoracyjnych, która debiutowała w minionym roku w portfolio marki.

O ile rok 2018 był w firmie REJS czasem świętowania jubileuszu 25-lecia przedsiębiorstwa i pracy nad usystematyzowaniem oferty, to 2019 upłynął nam pod znakiem premier. Strategia rozwoju, na jaki postawiliśmy w ostatnich miesiącach, wynika z potrzeby rozszerzenia propozycji skierowanych do architektów wnętrz. Coraz widoczniejsze jest to, że projektanci oczekują i szukają kompleksowych ofert, które pozwolą na realizację całego projektu dla klientów – od pomysłu, po elementy dekoracyjne. Teraz, możemy to im zapewnić m.in. dzięki nowym rozwiązaniom, udoskonaleniom wprowadzonym w znanych już akcesoriach meblowych, a także nowej marce produktowej, która swój debiut miała jesienią.
Dekores to kompletnie nowa propozycja grupy REJS obejmująca materiały dekoracyjne – płyty, blaty, fronty i kompozyty wykorzystywane do produkcji mebli i aranżacji wnętrz. W jej ramach funkcjonują obecnie dwa brandy. Produkty włoskiej firmy SM’art to wysokiej jakości laminaty i płyty o wyczuwalnej pod palcami, głębokiej strukturze synchronicznej idealnie współgrającej z zastosowanym dekorem – tych proponujemy 150. Oferta obejmuje płyty drewnopochodne, obrzeża wzdłużne i poprzeczne, a także blaty kompaktowe (15 rodzajów) o niezwykłej trwałości i wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych – wilgoci, temperatury, uszkodzeń mechanicznych i promieni UV. KRION to z kolei ekologiczny materiał Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez firmę należącą do Porcelanosa Group. Do złudzenia podobny do kamienia, jest jednocześnie ciepły w dotyku, łatwy w utrzymaniu w czystości, a także – w obróbce. Umożliwia tworzenie fantazyjnych projektów mebli i całych zabudów, bez widocznych spoin. Dostępny jest w wielu kolorach i wymiarach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ