• Autor: Arkadiusz Kaczanowski, ryneklazienek.pl
  • 27 lip 2015 15:29 (aktualizacja: 28 lip 2015 09:00)

Defra notuje najlepsze wyniki w historii i planuje inwestycje

"Koniunktura jest na tyle dobra, że wszystkie aspekty naszej działalności nakręcają się wzajemnie - produkcja na zlecenie pozwala nam też efektywniej inwestować w produkcję pod swoją markę i na odwrót" - zdradza Tomasz Defratyka, prezes zarządu firmy Deftrans.

- Ubiegły rok był to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy, w historii naszej firmy okres - przyznaje Tomasz Defratyka, prezes zarządu firmy Deftrans, właściciela marki Defra.  - Patrząc na ubiegły rok pod kątem wzrostów nominalnych osiągnęliśmy najlepsze wyniki w historii. Sporo inwestowaliśmy w rozwój parku maszynowego. Również działania pod nową marką Defra zaczęły przynosić efekty. Zwłaszcza, że poprzedni rok 2014 był pierwszym, w którym w pełni funkcjonowaliśmy pod nazwą Defra, wiec możemy już wstępnie pokusić się o oceny, jak zmiana wizerunkowa wpłynęła na rozwój sprzedaży  - dodaje prezes w rozmowie z portalem Ryneklazienek.pl

Tomasz Defratyka zdradza też, że Deftrans we wszystkich podstawowych kanałach dystrybucji notuje wzrosty, a firma chce w najbliższej przyszłości skupić się na rozwoju produkcji pod własną marką.  To ona jest stabilnym i pewnym elementem w biznesie prowadzonym przez firmę. Planowane są też inwestycje w zakłady produkcyjne - budowa ma ruszyć wkrótce.

W wywiadzie dla portalu Ryneklazienek.pl poruszany jest temat tego, czy firmie udało się skutecznie usprawnić działanie logistyki firmy oraz jakie plany producent ma na najbliższy okres. 

Więcej na www.ryneklazienek.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ