• Autor: ab
  • 27 gru 2013 18:01

Dyrektor targów Drema i Furnica - od 2009 r.

Od stycznia 2009 r. projekty targowe „Drema” i „Furnica” prowadzi Hanna Ochnik-Pawłowska, zatrudniona przez Międzynarodowe Targi Poznańskie 2 lata wcześniej.

Przejmując obowiązki dotychczasowego dyrektora tych imprez targowych – Miłosza Matelskiego – Hanna Ochnik-Pawłowska zadeklarowała kontynuację działań organizacyjnych w profesjonalnej atmosferze współpracy. Naszą ambicją jest ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki ku ulepszaniu formuły targów „Drema” i „Furnica” – podkreśliła.

Hanna Ochnik-Pawłowska jest związana z przemysłem drzewnym i meblarskim od 1998 r. W latach 1998-2000 pracowała w firmie handlowej należącej do niemieckiej Grupy Schieder. Następnie, do 2001 r. była zatrudniona w Slumberland Polska. Od 2001 r. do 2006 r. zawodowo związana była z firmą Sia Biuro Technologiczne. W lipcu 2007 r. podjęła pracę w MTP.

W wymienionych firmach Hanna Ochnik-Pawłowska pełniła funkcje wynikające z jej wykształcenia – była specjalistą ds. sprzedaży, koordynatorem ds. zakupów, kierownikiem działu sprzedaży. Zanim została dyrektorem projektów „Drema” i „Furnica”, pełniła funkcję zastępcy dyrektora tych targów.
Miłosz Matelski, dotychczasowy dyrektor „Dremy” i „Furniki”, pozostał w branży – od stycznia 2009 r. zajął stanowisko asystenta członka Zarządu w firmie Schattdecor. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ