Jadwiga Husarska-Sobina

Jadwiga Husarska-Sobina

  • Autor: Redakcja
  • 11 sty 2018 09:09 (aktualizacja: 11 sty 2018 12:35)

Forum Branży Meblowej: Jadwiga Husarska-Sobina o wzornictwie mebli

Jadwiga Husarska-Sobina ma na swoim koncie ponad 60 wdrożeń rynkowych w różnych gałęziach biznesu. Corocznie jej projekty pokazywane są na największych branżowych targach na całym świecie. 15 lutego 2018 projektantka weźmie udział w dyskusji podczas Forum Branży Meblowej w Katowicach.

Jadwiga Husarska-Sobina to absolwentka i konsultantka na Wydziale Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studiowała design w Lahti Institute of Design w Finlandii oraz na MOME w Budapeszcie. Projektowała między innymi dla Austeria, FlooredMedia Co., Nowy Styl Group oraz Paged S.A., Total Fitness Concept, EgzoTech. Zajmuje się między innymi: projektowaniem mebli, produktów pod wróżenia przemysłowe oraz sprzętu medycznego. Została odznaczona przez UNDP tytułem „Anioła ekonomii społecznej” za wsparcie rozwoju marki WellDone.

Obecnie prowadzi Husarska Design Studio i ma na swoim koncie ponad 60 wdrożeń rynkowych w różnych gałęziach biznesu. Corocznie jej projekty pokazywane są na największych branżowych targach na całym świecie. Zespół Husarska Design Studio tworzą doświadczeni projektanci, graficy oraz specjaliści od strategii marketingowych. "W Husarska Design Studio zajmujemy się projektowaniem produktu na potrzeby wdrożeń przemysłowych" - mówi Jadwiga Husarska-Sobina. - "Produktem zajmujemy się na wielu płaszczyznach:opracowania koncepcji, prototypowania, wdrożenia rynkowego, marketingu i strategii. Dla naszych klientów przygotowujemy także projekty stoisk handlowych i przestrzeni wystawienniczych."

Podczas Forum Branży Meblowej, które odbędzie się 15 lutego 2018 (podczas 3. edycji "4 Design DAys", Jadwiga Husarska-Sobina będzie prelegentką w panelu dyskusyjnym pod hasłe "Zaprojektuj mi to pięknie". Dyskusja będzie dotyczyła między innymi znaczenia dobrego wzornictwa w branży meblarskiej, roli designu w procesie tworzenia marki producenta, najważniejszych zasad udanej współpracy między producentami a projektantami, wdrażania projektu do produkcji i na rynek.

Czytaj więcej: FORUM BRANŻY MEBLOWEJ

Czytaj więcej: 4 DESIGN DAYS

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ