Krzesło Nordic. Fot. Noti

Krzesło Nordic. Fot. Noti

  • Autor: bm
  • 09 sty 2018 11:58 (aktualizacja: 11 sty 2018 09:10)

Forum Branży Meblowej: najciekawsze projekty Krystiana Kowalskiego

Znany projektant Krystian Kowalski będzie jednym z prelegentów Forum Branży Meblowej 2018. Weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Zaprojektuj mi to pięknie", którego tematyka będzie dotyczyć znaczenia wzornictwa w polskim meblarstwie, współpracy projektantów z producentami, tworzenia marki polskich produktów.

Forum Branży Meblowej będzie towarzyszyło III edycji "4 Design Days" w Katowicach. Odbędzie się 15 lutego 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wydarzenie będzie również okazją do uhonorowania zwycięzców konkursu „Meble Plus – Produkt 2018”. Po cyklu paneli dyskusyjnych odbędzie się uroczysta Gala Konkursowa, podczas której wręczymy pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Krystian Kowalski jest absolwentem studiów licencjackich Wydziału Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Wydziału Design Products w Royal College of Art w Londynie, który ukończył w 2010 r. Prowadzone przez niego studio projektowe Krystian Kowalski Industrial Design specjalizuje się w projektowaniu produktu, w tym mebli. Współpracuje z wiodącymi markami, wśród których są: Comforty, Ikea, Amica, Noti, Marbet, Sony Bravia. W latach 2009-2013 współtworzył Kompott Studio, nominowane do FX International Interior Design Award 2010 w kategorii Breakthrough Talent of the Year.

Czytaj więcej o FORUM BRANŻY MEBLOWEJ 2018

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ