.

.

  • Autor: Redakcja
  • 10 sty 2017 09:13 (aktualizacja: 10 sty 2017 09:41)

Głosuj na Człowieka Roku 2016 w rankingu "Mebli Plus"!

Ranking „Człowiek Roku” od lat cieszy się popularnością wśród czytelników magazynu „Meble Plus”, użytkowników portalu Biznesmeblowy.pl i w całej branży meblowej. Zapraszamy do kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. Każdy z Was może oddać swój głos w plebiscycie!

Nominowani do tytułu „Człowiek Roku 2016”

Maciej Formanowicz – prezes Fabryk Mebli Forte – nominowany za stworzenie swoistego wzorca dobrego managera przedsiębiorstwa, które – mimo trudnych – czasów osiąga sukcesy na rynku; za bogatą wiedzę na temat meblarstwa, kreatywność i odwagę w biznesie.

Tomek Rygalik – projektant mebli i innych form przemysłowych, pracujący dla czołowych polskich producentów, właściciel studia projektowego Rygalik Studio – nominowany za konsekwentne dążenie do połączenia designu i funkcjonalności, za duży wkład w kształcenie młodych projektantów.

Leszek Wójcik – prezes Fabryki Mebli Wójcik i Fabryki Mebli Stolpłyt – nominowany za stworzenie prężnie działającego i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, za odwagę w podejmowaniu decyzji o inwestycjach, za dbałość o pracowników i „ludzką twarz” firmy.

 Ewa Tomaszek – prezes firmy Galicja Tomaszek, założycielka prężnie działającej sieci Max Kuchnie, która przekroczyła w 2016 roku liczbę 300 studiów kuchennych – nominowana za stworzenie nowego modelu sprzedawania kuchni, za uważne obserwowanie rynku i reagowanie na oczekiwania klientów.

Janusz Mikołajczyk – prezes Mikomax Smart Office; nominowany za zbudowanie polskiej firmy rodzinnej, która może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w aranżacji przestrzeni biurowych. Za nowatorstwo wprowadzanych rozwiązań i elastyczność działań, które zawierają się w haśle „smart office”.

Na Człowieka Roku 2016 można głosować TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ