Goście specjalni Forum Dobrego Designu 2017

Goście specjalni Forum Dobrego Designu 2017

  • Autor: Dobrze Mieszkaj
  • 05 paź 2017 11:15

Goście specjalni na Forum Dobrego Designu 2017

6 grudnia w Warszawie odbędzie się IV edycja Forum Dobrego Designu, wyjątkowego wydarzenia, którego organizatorem jest magazyn i portal Dobrze Mieszkaj. Już dziś warto zarezerwować ten termin! Kto weźmie udział w Forum w roli prelegenta? Zobaczcie!

Future of design – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje, warsztaty i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę, poznać najnowsze trendy, dowiedzieć się o wszystkim, co istotne w polskim i światowym designie.

W tym roku będą z nami m.in. 

René Hougaard

Duński designer, w 2014 roku założył własne studio projektowe Arde. W jego portfolio są projekty dla uznanej duńskiej marki BoConcept, a także dla innych marek związanych przede wszystkim z branżą meblową: Mogens Hansen Furniture, Newworks, Nuance Scandinavia, Haslev Furniture, Magnus Olesen, Wendelbo.

Pete Kercher

Założyciel Europejskiego Instytutu Projektowania i Niepełnosprawności oraz ambasador organizacji Design for All Europe. Członek kilku komitetów naukowych, konsultacyjnych i redakcyjnych oraz juror międzynarodowych konkursów. Autor licznych artykułów. Konsekwentnie wierzy, że design jest w stanie rozwiązać wiele problemów wynikających z życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie i świecie.

Giovanna Carnevali

Włoska architekt i niezależna konsultantka. Dziedziny, w których się specjalizuje, to architektura współczesna i rozwój miast, dziedzictwo kulturowe i kuratorstwo, a także zarządzanie instytucjami zajmującymi się architekturą współczesną w Europie. Obecnie pełni funkcję dyrektora ds. konkurencji w firmie Strelka KB, niezależnym przedsiębiorstwie zajmującym się doradztwem architektonicznym, które tworzy wizje miast przyszłości i stara się zapewnić światu lepsze jutro. W latach 2012–2015 była dyrektorem Fundacji Miesa van der Rohe w Barcelonie (Hiszpania).

Tomasz Pągowski

Projektant, kreator, wyznawca konstruktywnego szaleństwa. W programie „Remont w 48h” Tomasz Pągowski urządził już osiemdziesiąt różnych przestrzeni. Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Ukończył studia na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego SGGW/ASP. Był jurorem w programie „Bitwa o Dom” w TVN. Obecnie siódmy sezon prowadzi program „Remont w 48h” na antenie Domo+.

Robert Majkut

Projektant przemysłowy i architekt wnętrz. Od kilkunastu lat o prowadzi własne studio Robert Majkut Design, które specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu obiektów komercyjnych (identyfikacja wizualna, wnętrza, wzornictwo itd.) oraz wprowadzaniu marek na rynek i kreowaniu ich wizerunku. Do klientów RMD należą takie marki jak Tonsil, Multikino, Expander, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Time Trend, Moliera 2 dla Valentino i Salvatore Ferragamo, chiński Orange Sky Golden Harvest, słoweński Kolosej i rosyjski Kronverk Cinema i Imax Nescafe.

Jacek Chrzanowski

Projektant. Założyciel One/One Lab - międzynarodowej pracowni projektowej zajmującej się projektowaniem pojazdów, wzornictwem, architekturą wnętrz i grafiką użytkową. Pracownia współpracuje z ponad 15 projektantami na całym świecie (Włochy, Indie, Meksyk, Chiny, Izrael, Tajwan, Iran, Rosja). 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ