Grzegorz Goworek

Grzegorz Goworek

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lut 2019 13:14

Grzegorz Goworek, współzałożyciel Studio.O. organic design gościem SDR w Toruniu

Już 28 lutego w Toruniu pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. O najciekawszych projektach opowie Grzegorz Goworek, prowadzący wspólnie z architekt Agą Kobus warszawską pracownię Studio.O. organic design.

Architekci ze Studio.O. organic design tworzą wnętrza, budynki jednorodzinne, a także krajobraz. Jak sami o sobie mówią, najlepiej sprawdzają się w kompleksowej kreacji przestrzeni: od projektu domu, jego idealnej lokalizacji na działce i znalezienia najlepszych połączeń ogrodu okalającego budynek, po precyzyjnie przemyślaną koncepcją wnętrza. Studio.O. kreuje przestrzenie przyjazne człowiekowi. To on, jego potrzeby, przyzwyczajenia i marzenia są priorytetem podczas powstawania i wdrażania projektów pracowni.

Inspirującego wykładu przybliżającego kulisy pracy nad najciekawszymi projektami pracowni będzie można wysłuchać 28 lutego w Toruniu (Hotel Bulwar) w trakcie spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Wstęp wolny! Zapraszamy do rejestracji www.sdr2019.pl.

W programie oprócz tego:

- prezentacje nowości produktowych, nowych rozwiązań i technologii

- inspirująca podróż po trendach z targów Cevisama 2019, Ambiente 2019, 4 Design days 2019 - subiektywnymi relacjami podzielą się redaktorzy magazynu Dobrze Mieszkaj

- stoiska partnerów (partner główny - Cersanit, partnerzy - CAD Projekt K&A, Hormann, Marmorin Design, Rejs)

- wykład ekspercki: Instagram, LinkedIn, Youtube – jak poruszać się w meandrach sieci, jak mądrze kreować własną markę architekta wnętrz - Paweł Jędrzejewski, Agencja Interaktywna Wyrazista

- większa interakcja z uczestnikami spotkania: podsumowujące każdy blok tematyczny dyskusje i sesje Q&A (Questions and Answers)

- networking w miłej atmosferze przy pysznej kawie i smacznym lunchu

- konkurs upominkowy - świece marki Yankee Candle

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ