Hugon Kowalski będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu.

Hugon Kowalski będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu.

  • Autor: Redakcja
  • 31 paź 2017 11:05

Hugon Kowalski gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu

Hugon Kowalski, właściciel pracowni UGO Architecture, będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań, które odbędzie się w Poznaniu 14 listopada br. To kolejna odsłona cyklu prezentacji i wykładów adresowanych do projektantów i architektów wnętrz.

Hugon Kowalski (rocznik 1987) od 2010 roku pracuje na uczelni jako asystent w Katedrze Architektury i Urbanistyki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Za swój projekt dyplomowy „Porozmawiajmy o śmieciach”, dotyczący problemu slumsów w Bombaju, którego promotorem był Robert Konieczny, otrzymał jako pierwszy Polak prestiżową nagrodę "Archiprix International Hunter Douglas Awards" za najlepszy dyplom architektoniczny na świecie obroniony w latach 2009-2011.

W 2010 roku na czwartym roku studiów otworzył własną pracownię – UGO Architecture, którą rozwija do dziś. Laureat 27 polskich i międzynarodowych nagród. W 2012 roku zdobył pierwszą nagrodę w konkursie „Archi-world Academy”  dla młodych architektów i studentów architektury. Zdobywca „International Design Award” (2008 r. – kategoria dom, II miejsce 2009 r. – budynek użyteczności publicznej i dom jednorodzinny). Wyróżniony w konkursie na opracowanie koncepcji Placu Narutowicza w Warszawie, zdobywca Nagrody im. Macieja Nowickiego w 2014 roku. Jego projekty prezentowane były na wystawach w Seulu, Mediolanie, Bolonii czy Manchesterze. Od 2012 roku jest aktywnym członkiem zarządu poznańskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Concordia Design 
ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań 
Sala Lumina

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

14 listopada 2017, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania: godz. 9:30. 

PROGRAM


REJESTRACJA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 13 października na stronie www.sdr2017.pl

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ