Sylwester Budzelewski, współzałożyciel i dyrektor zarządzający agencji reklamowej White Anchor

Sylwester Budzelewski, współzałożyciel i dyrektor zarządzający agencji reklamowej White Anchor

  • Autor: SDR
  • 13 cze 2018 13:27

Jak odnieść sukces w social mediach - dowiesz się na SDR w Gdańsku!

Uczestnicy Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku (19 czerwca 2018) będą mogli dowiedzieć się m.in. co architekt może zrobić, a czego powinien unikać, by wypromować siebie i swoje projekty w kanałach społecznościowych

O tym, jak skutecznie działać i jak zbudować markę projektanta wnętrz w social media, już 19 czerwca opowie Sylwester Budzelewski - współzałożyciel i dyrektor zarządzający agencji reklamowej White Anchor. Specjalista ds. marketingu internetowego oraz E-commerce. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Banku BPH, eastend.pl, Marcopol oraz w pracy z klientami swojej agencji.

Sylwester Budzelewski to twórca i opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych „Social Media Manager” w WSAiB Gdynia. Jest też entuzjastą nowoczesnego marketingu wykorzystującego synergię wielokanałowych działań. A prywatnie miłośnikiem sportów siłowych, dobrego jedzenia i kotów.

Założona przez Sylwestra Budzelewskiego agencja reklamowa White Anchor istnieje od kwietnia 2016 roku. Specjalizuje się w wysokojakościowych kampaniach digital z wykorzystaniem takich obszarów, jak media społecznościowe, ekosystem Google, e-mail marketing czy content marketing. Agencja White Anchor projektuje także użyteczne i nowoczesne strony oraz sklepy internetowe. Niezwykle wysoka jakość realizowanych projektów oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że z usług White Anchor korzystają renomowane marki o ogólnopolskim, a nawet światowym zasięgu, w tym m.in. Diverse, PayLane, Cupsell czy Grupa City Sport.

Ostatnie przed wakacjami Studio Dobrych Rozwiązań odbędzie się 19 czerwca w gdańskim Amber Expo (ul. Żaglowa 11). Wystąpienie Sylwestra Budzelewskiego poświęcone social media rozpocznie się o godz. 12.45.

ZAREJESTRUJ SIĘ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ