Roland Stańczyk - architekt

Roland Stańczyk - architekt

  • Autor: bm
  • 24 lip 2017 08:26

Jak wyposażyć kuchnię - radzi architekt Roland Stańczyk

Klienci sklepów meblowych chętnie korzystają z porad specjalistów, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie kuchni, wybór zarówno mebli, jak i sprzętu AGD czy dodatków, które razem mają stworzyć harmonijną całość. Jak wyposażyć kuchnię, by spełniała oczekiwania użytkowników – podpowiada architekt Roland Stańczyk.

Z doświadczeń Rolanda Stańczyka, architekta od lat zajmującego się projektowaniem wnętrz, wynika, że ludzie przykładają bardzo dużą uwagę do sprzętu kuchennego. Wyposażenie kuchni stanowi często ważny element budżetu przeznaczonego na realizację projektu.

"Zwracam uwagę na stronę estetyczną – „urodę” poszczególnych elementów wyposażenia, ale także na ich kompleksowe dopasowanie do charakteru wnętrza całego domu" – mówi Roland Stańczyk. – "W wielu wypadkach, gdy kuchnia jest intensywnie użytkowana lub inwestorowi bardzo zależy na długotrwałym, nieskazitelnym wyglądzie i sprawności sprzętu AGD, ważniejszy staje się aspekt praktyczny."

Często klientom RS Studio zależy na zastosowaniu renomowanych, szeroko rozpoznawalnych marek. Proponowany sprzęt musi być luksusowy, spełniający najwyższe standardy jakościowe i estetyczne. Są tacy, którzy zwracają uwagę na relację jakości do ceny. Poza podstawowymi elementami wyposażenia, warto rozważyć opcje dodatkowe, które mogą sprawdzić się na co dzień. Jak podkreśla architekt, wybór sprzętu AGD w dużej mierze zależy od przyzwyczajeń i od naszych potrzeb. W przypadku wieloosobowej rodziny oczekiwania związane z wyposażeniem kuchni są większe.

"Jeśli jest dużo domowników, to sprawdza się większa kuchnia z dużą lodówką side by side i wielokomorowym zlewem" – tłumaczy Roland Stańczyk. – "Płyta z wieloma palnikami lub polami grzewczymi pozwala przygotować większą ilość potraw. Dobrze sprawdza się też duża płyta indukcyjna – zwłaszcza w wersji bez podziału na pola grzewcze."

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ