Anita Łopatka z Działu Marketingu firmy Peka

Anita Łopatka z Działu Marketingu firmy Peka

  • Autor: mg
  • 14 lut 2017 13:08 (aktualizacja: 15 lut 2017 20:51)

Jak zapewnić porządek w kuchni - porada eksperta

Systemy do wysokiej zabudowy są coraz bardziej doceniane, ponieważ gwarantują funkcjonalność, zapewniają porządek i umożliwiają realizację idei – „im więcej miejsca, tym lepiej” - ocenia Anita Łopatka z Działu Marketingu firmy Peka.

Systemy do wysokiej zabudowy są coraz bardziej doceniane, ponieważ gwarantują funkcjonalność, zapewniają porządek i umożliwiają realizację idei – „im więcej miejsca, tym lepiej”. Carga mogą pełnić kilka ról. Wszystko zależy od modułu i lokalizacji szafki z cargiem w kuchni. Mogą być one magazynem na żywność, jeśli są zlokalizowane obok lodówki, w strefie zapasów. Doskonale sprawdzają się także jako szafka do przechowywania np. zastawy stołowej, zwłaszcza kiedy są umiejscowione na pograniczu kuchni i salonu lub przedpokoju. Ogromną zaletą tego typu systemów jest to, że wysuwając go, na pierwszy rzut oka możemy sprawdzić jego zawartość i łatwo dotrzeć do produktu, który potrzebujemy.

Myślę, że użytkownicy zwracają uwagę na możliwe obciążenie produktami. W naszych systemach standardem jest 100 kg, czyli około 20 kg przypadających na jedną półkę carga. Ważne jest też, aby mechanizmy lekko się wysuwały i cicho zamykały, posiadały wyhamowania zamykania i otwierania. Użytkownicy doceniają też dno pokryte antypoślizgową powłoką. Dzięki niej naczynia i produkty nie przewracają się podczas otwierania i zamykania systemu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ