Łucja Janik

Łucja Janik

  • Autor: Redakcja
  • 29 marz 2018 10:22

Jak zaprojektować luksusową łazienkę?

Łucja Janik, współwłaścicielka biura Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz, jako doświadczony architekt odpowie, co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium - estetyka i design, ekologiczne rozwiązania, a może innowacje i technologie? To wszystko na V Forum Branży Łazienkowej.

Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej z akredytacją Royal Institute of British Architects. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Przed założeniem RUBICON zdobywała międzynarodowe doświadczenie pracując w znanych biurach architektonicznych jak Chapman Taylor Architects oraz Rafael Vinoly Architects, a także Dekra Construction Management. Łucja Janik posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu, realizacji a także zarządzaniu obiektami komercyjnymi. Jest odpowiedzialna za wizualne oraz funkcjonalne aspekty projektów powstających w RUBICON.

Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna". 

ZAREJESTRUJ SIĘ!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ